Sağlık

Büyük kulaklar çocuğunuzun psikolojisini bozmasın!

Büyük kulaklar çocuğunuzun psikolojisini bozmasın!

Estetik kulak ameliyatıyla kepçe kulaklar sorun olmaktan çıkıyor....

Büyük kulaklar çocuğunuzun psikolojisini bozmasın!
Estetik kulak ameliyatı ile kepçe kulaklar başa yaklaştırılabilir, eksik kıvrımlar yeniden oluşturulabilir ve büyük kulaklar küçültülebilir. 6 yaşından itibaren yaptırılabilen estetik kulak ameliyatları için yaz tatili tercih edilmektedir.

Kulakta en sık görülen estetik bozukluk, halk arasında kepçe kulak diye adlandırılan şekil bozukluğudur.

Diğer estetik ameliyatlarından farklı olarak kepçe kulak düzeltilmesi kıkırdak yapı gelişiminin 6 yaş itibarı ile tamamlanmasından dolayı bu yaştan sonra rahatlıkla yapılabiliyor.

Kepçe kulak düzeltme operasyonunu çocuğunuz okula başlamadan önce yaptırarak, okulda arkadaşlarınca alay edilmesine ve bunun sonucunda oluşabilecek psikolojik problemlere karşı önlem alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın!


Okul çağındaki kız veya erkek çocukların en büyük problemlerinden biri olan kepçe kulağın, çocuğunuzun okul hayatı boyuna arkadaşları için alay konusu olmasını, bu durumun yaratacağı kendine güven eksikliği ve bir takım psikolojik sıkıntıları ve bu sıkıntıların çocuğunuzun sosyal yaşamının olumsuz etkilenmesini engellemek sizin elinizde.

Erişkinlerde de kolaylıkla yapılan ve hiçbir sakıncası olmayan kepçe kulak düzeltme ameliyatı, bu kişilerinde kendine olan güvenlerini arttırmakta ve sosyal yaşamlarına kalite kazandırmaktadır. Toplumumuzda sosyo-ekonomik nedenlerle çocukluğunda tedavi edilmemiş hastalar ilerde kendi maddi imkânlarına kavuştuklarında kepçe kulak ameliyatını olarak yaşam kalitelerini yükseltebilirler.

Ortalama olarak 1 saat süren kepçe kulak ameliyatından sonra hastalar hemen evine dönebilmektedirler. Özellikle erkekler için büyük bir sıkıntı kaynağı olan kepçe kulak problemi, kepçe kulak ameliyatı ile kolayca giderilebilmektedir.

Kepçe kulak ameliyatı konusunda detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki linki kullanabilir veya Boğaziçi Tıp Merkezi'ne 0212 227 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Detaylı bilgi için tıklayın!

noadpop

Not: Advertorial'dır.
Yayın tarihi: 14.09.2010
2912
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.