Moda

Zamansız İstanbul kadını...

Zamansız İstanbul kadını...

İstanbul... Çağlar boyu birçok kültürle bezenmiş, <br/>tarihini zarif bir kadın giysisi gibi kuşanmış <br/>ve zamanın ötesinde bir güzelliğe sahip şehir.

Park Bravo 07-08 Sonbahar-Kış Koleksiyonu için İstanbul'un sonsuz derinlikteki hazinesinin kapağını araladı. Karşısına neler mi çıktı dersiniz? Harika renkler, keşfedilmemiş motifler ve daha neler neler...

İstanbul'un altın sarısı güneşi, külrengi bulutları, lacivert gökyüzü, mor ve parlak yıldızları ve pırıltılı gecelerinin siyahı 07-08 Sonbahar-Kış koleksiyonuna taşındı.

Koleksiyondaki düz ve yalın formlar, ışıltısını şehrin gecelerinden alan parlak yüzeylerle buluştu. Şehrin zengin kültürü ile beslenen desen anlayışı, ipek satenlerle ve kadifelerle bütünleşti. Dantel ve fistonun kullanıldığı zarif hatlar, yalınlık ve masumiyete dair zamanları koleksiyona taşıdı. Sade ve net kesimli ceketler, feminen detaylarla birleşerek kadınsılığı daha ön plana çıkarttı.

Park Bravo 07-08 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, İstanbul'un zamanın ötesine uzanan güzelliğinin sırlarını size de anlatacak.
Yayın tarihi: 01.09.2007
1034
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.