Moda

Yeni Trend: Eşofman Altı / Jogging Pantolonu

Yeni Trend: Eşofman Altı / Jogging Pantolonu

2017 sonbaharının 2018 kışına sirayet ettireceği en mühim spor-şık trendlerin başında ise eşofman altı ya da jogging pantolonları yer alıyor.

Güncellenme tarihi:

Aslında uzunca bir süredir spor şıklık akımından ve bu akımın bizlere hediye ettiği moda trendlerinden dem vuruyorum. Bu durum önümüzdeki sezon da değişmiyor zira spor şıklık akımı moda dünyasındaki yerini iyiden iyiye sağlama alıyor.

2017 sonbaharının 2018 kışına sirayet ettireceği en mühim spor-şık trendlerin başında ise eşofman altı yada jogging pantolonları yer alıyor. 

Bu pantolonlar artık spor giyimin zaman ve mekan sınırı olmadığını bizlere gösteren önemli bir parça diye düşünüyorum. Zira, onu ofisten akşam yemeğine, pazar gezmesinden alışverişe taşımak bir kaç değişiklikle çok kolay.

Esasında, siz benim eşofman altı dediğime bakmayın... Bu pantolonlar bildiğimiz kumaş pantolonlar kadar kalıplı ve şık duruyor. Tek farkı yandaki olmazsa olmaz çizgileri... Zaten bu çizgiler de onları spor bir havaya büründüren yegane ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Yazın kısa üstlerle ve askılılarla giyilen bu pantolonlar, kışa geçerken kazak, sweatshirt, ceket, stiletto ve botlarla birlikte kombinleniyor. İşte sokak modasının yorumlarıyla eşofman altı trendi...

Kaynak: Gardropkedisi

Yayın tarihi: 22.09.2017
8028
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.