Moda

Yağmurlu Bir Gün İçin En Doğru Seçim: Yağmur Botları

Yağmurlu Bir Gün İçin En Doğru Seçim: Yağmur Botları

Havalar soğumaya başlayıp, sonbahar yağmurları yağarken, gökyüzünün griliği ve sislerin arasında yeni rengarenk yağmur çizmeleri günlerimizi neşelendiriyor.

Güncellenme tarihi:
Yağmurlu bir gün için en doğru seçim: Yağmur botları

Düz renkleri ve desenlileriyle Marc Jacobs, Burberry ya da Jimmy Choo gibi büyük markaların koleksiyonlarına kattıkları bu yağmur çizmelerini her fiyatta bulmak mümkün. Böylelikle sizi yansıtan ya da kıyafetinize uyan bir yağmur çizmesi bulmanız çok kolay.

Yağmur çizmeleri sizin için geçici bir trend olmaktan öte kullanışlı bir harcama olacaktır. Seçeceğiniz bir yağmur çizmesi ile çoraplarınız ve pantolonunuz ıslanmaz, pantolonlarınızı rahatça yağmur çizmelerinin içine sokarak kullanabilirsiniz. Ancak pantolonunuzun boyunu çok uzun seçerseniz rahat edemezsiniz; daha kısa bir çizme seçtiyseniz kısa pantolonla kullanırsanız da sürekli dışarı çıkacaktır. Ama ne olursa olsun yağmurlu bir gün için daha doğru seçim olamaz.


Bahar Eren

Yayın tarihi: 26.10.2009
2177
dahafazlası
YORUMLAR

ayrıca bu plastik botlar kadar ayağı soğuk tutan birşey daha yok.. ister büyük numara al içine kat kat giyin hiç faydası olmuyor.. ancak baharlık olabilir kısa süreler için...

m.a 30.10.2009 13:30:16

bence gün içinde sabahtan akşama kadar çalışıyorsanız dikkali olun..plastik olduğu için ayağınızı kokutabilir...

b.d. 26.10.2009 11:18:05
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.