Moda

Victoria's Secret Türkiye'de mağaza açıyor

Victoria's Secret Türkiye'de mağaza açıyor

Brands şirketinin aralarında Victoria's Secret'ın da bulunduğu markaları sonunda Türkiye'ye geliyor.

Güncellenme tarihi:
Victoria's Secret Türkiye'de mağaza açıyor
Kuveytli Alshaya ile Türk Park Bravo Grubu ortak bir şirket kurdu. Ve kurulan bir firma Limited Brands şirketinin aralarında Victoria's Secret'ın da bulunduğu markalarını Türkiye'ye getiriyor.

Defileleri tüm dünyada dört gözle beklenen Victoria's Secret'ın Türkiye'deki ilk mağazasını yıl sonuna kadar açması bekleniyor. Türkiye'ye birçok ünlü giyim markasını getiren Kuveytli Alshaya Grubu, Park Bravo'yla ortaklık kurdu. Park Bravo Grubu'nun sahibi Kamil Özçoban ve Alshaya'nın patronu Muhammed Alshaya, Amerikalı Limited Brands'in (LB) markalarını getirebilmek için 'Shaya Park Bravo Mağazacılık' siminde yeni bir şirket kurdu. The Body Shop, Topman, Claire's, Debenhams, Evans, Sturbucks gibi markaları Türkiye ile tanıştıran Kuveytli Alshaya şimdi de Türkiye'ye iç giyim markaları getirecek.

LB'nin efsane markası

Bünyasinde Park Bravo, Nine West, La senza ve Inglot'u bulunduran Park Bravo Grubu'nun hali hazırda LB ile bağı bulunuyor. Çünkü uzun süredir Türkiye'de temsil ettiği iç giyim markası La Senza, geçtiğimiz yıllarda LB tarafından satın alınmıştı. LB'nin efsane markası ise defileleri tüm dünyayı kasıp kavuran Victoria's Secret. Shaya Park Bravo Mağazacılık'ın gündeminde ilk olarak Victoria's Secret'ın Türkiye'ye getirilmesi yer alıyor. Daha sonra ise Bath & Body Works markası Türkiye'ye getirilecek. Shaya Park Bravo Şirketi halen Park Bravo Group Genel Müdürü olan Kemal Güven tarafından yönetilecek.

Victoria's Secret 'ın en yeni koleksiyonu için tıklayın
Yayın tarihi: 14.09.2011
2501
dahafazlası
YORUMLAR

istanbul a dır

nagihan köse 14.09.2011 22:35:54

tam olarak nerye açılacak acaba

ARİFE BAKIR 14.09.2011 15:37:15

tam olarak nerye açılacak acaba

ARİFE BAKIR 14.09.2011 14:58:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.