Moda

Vamp Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Vamp Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Vamp giyim tarzı kadına gizem ve şehvet katan, ağırlıkla koyu tonların kullanıldığı kışkırtıcı ve çekici bir tarzdır. Peki vamp giyim tarzının olmazsa olmazları nelerdir, nasıl kombinlenir?

Güncellenme tarihi:

KOYU RENK PARÇALAR

Vamp tarzının kilit parçalarını koyu renk, özellikle siyah kıyafetler oluşturmakta. Deri etekler, elbiseler, dantel ve metal detaylar, diz üstü çoraplar ya da kalın topuklu ya da ince uzun topuklu çizmeler/botlar.

DERİ PARÇALAR VAZGEÇİLMEZİ

Vamp kelimesi çekici, alımlı ve seksi kadın tanımlası için kullanılır. Seksi giyim tarzını düşündüğümüzde ilk akla gelen şey elbette deri parçalar! Deri taytlar, dar kesim deri etekler ve uzun deri çizmeler bu tarzın vazgeçilmezidir. 

KOYU TONLARDA MAKYAJ

Bakışlarınızı derinleştirecek buğulu bir makyajdan ve dudaklarınızı ortaya çıkartacak koyu renk bir rujdan daha seksi ne olabilir ki ? Tamamlayıcı olan koyu makyaj vamp giyim tarzının olmazsa olmazı...

DANTEL DETAYLAR 

Dantel her ne kadar bize romantizmi hatırlatsa da doğru parçalarda doğru dantel detayları romantizmi şehvete evirecek kadar güçlü! 

BÜSTİYERLER

Çok uzun senelerdir kadınların kullandığı büstiyerlerin deri, dantel detaylı ve koyu renkli olanları bu tarzın demirbaşlarından desek abartmış olmayız. 

Yayın tarihi: 17.08.2018
6215
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.