Moda

Tüm dünyanın rüya kadını: Cameron Diaz

Tüm dünyanın rüya kadını: Cameron Diaz

'Ah Mary Vah Mary' filmi vizyona girdiğinden beri, Cameron Diaz birçok erkeğin rüyalarını süslüyor. Bunu biz söylemiyoruz, onunla çalışanlar söylüyor.

Güncellenme tarihi:
Tüm dünyanın rüya kadını: Cameron Diaz
Sapsarı saçları, mavi gözleri ve kocaman gülümsemesiyle, Cameron Diaz hepimizin hayran olduğu ve çok sempatik bulduğu bir oyuncu. Her zaman güzel ve bakımlı görünüyor. Gerçi attığı her adımda peşinde bir magazin ordusu olduğunu düşünürsek, bu hiç de şaşırtıcı değil!

Doğrusunu söylemek gerekirse gerek özel hayatında, gerekse profesyonel yaşamında giydikleriyle, hayranlarını hiç hayal kırıklığına uğratmıyor. Kendine yakışanı giymeyi ve kıyafetleri taşımayı çok iyi biliyor.

Cameron Diaz'ın en beğenilen yerlerinden biri bacakları. (Gülümsemesini saymazsak tabii) Bu yüzden Diaz'ın mini etekleri bu kadar çok sevmesine şaşmamak gerek. Özellikle son yıllarda, tarzının oturduğu yıllar diyebiliriz, Cameron Diaz mini eteklerden ve elbiselerden vazgeçemiyor.

Vazgeçemediği bir diğer şeyse, skinny pantolonları. Günlük hayatının değişmez giysilerinden olan bu pantolonları Cameron Diaz artık kırmızı halı ve davetlerde de giymekten çekinmiyor. Özellikle gündüz davetlerinde gösterişli kostümler yerine şık bluzlar ve skinny pantolonlar tercih ediyor.

Cameron Diaz'ın çantasında taşımak istediği çok fazla şey olmalı. Çünkü hobo görünümlü büyük çantalar kullanmayı çok seviyor. Portföy çantalarda dahi tercihini oversized olanlardan yana kullanıyor.

Birçok insanın rüya kadın olarak tarif ettiği Diaz'ın çok sempatik ve seksi olduğu aşikar. Ama bize sorarsanız, Diaz aynı zamanda da çok şık bir kadın!

Cameron Diaz fotoğraflarını görmek için tıklayın!

Mahmure Editörü Dilayda Pala
Yayın tarihi: 14.06.2010
2059
YORUMLAR

cameron hanım hoş bir bayan. Eğer gerçekten güzelsen veya yakışıklıysan kıskananın da çok olur

tarık 15.06.2010 09:57:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.