Moda

Trendsetter'ların 4 stil durağı

Trendsetter'ların 4 stil durağı

Bir davette, birileriyle pişti olmaktan nefret ediyorsunuz! Birbirinin aynı giyinen sürüden ayrılmak istiyorsunuz, "biraz farklı olayım. ama tarzımla da konuşturayım" diyorsunuz. O halde rotanızı, alışveriş merkezlerinin bilindik mağazalarından, trendsetter'ların bir numaralı butiklerine çevirin!

Trendsetter'ların 4 stil durağı
BUKA
Sürüden ayrılmak gerek!

Buka, herkesle bir model olmayı üstünlük saymayan, farklı giyinmekten hoşlanan, kendine özgü giyinmeyi seven kadınlara hitap eden bir kostüm atölyesi... En önemli özelliği, tüm kıyafetlerin uzun süre iletişim danışmanlığı yapan ve aynı zamanda mağazanın sahibi de olan Burçak Ertem'in elinden çıkıyor olması. Çocukluğundan beri kostümlerini kendi tasarlayan, zamanla kendine has bir stil oluşturan Ertem, bu stilini ve gardırobunu herkese açmak istemiş. Koleksiyonu haftalık olarak yenilenen Buka'da, kostümler belirli sayıda üretiliyor.

Fiyatlar, 150-200 TL arasında değişiyor, özel sipariş gece kıyafetleri, erkek ve çocuk giyiminde kişiye özel tasarımlar ve uygulama hizmeti de veriliyor. Modanın esiri değilseniz, Buka'ya mutlaka uğrayın!
www. butikbuka.com
Adres: Hayriye Cad. 18/A Galatasaray/Beyoğlu
Yayın tarihi: 17.02.2010
3572
YORUMLAR

birazda izmirde olan bu tip mağazaları yazsanız nasıl olur? kıyafet vb. almak için istanbula gelemem artık

Hilal 17.02.2010 15:10:25
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.