Moda

Topuklu Ayakkabılarla Küçük ve Dikkatli Adımlar!

Topuklu Ayakkabılarla Küçük ve Dikkatli Adımlar!

Şıklığımızı tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri olan topuklu ayakkabı, kimi zaman biz kadınları kabusu haline gelmiştir

Güncellenme tarihi:
Topuklu ayakkabılarla küçük ve dikkatli adımlar

Topuklu ayakkabıyla gittiğiniz şık bir gecede topuklarınız sizi vezir de edebilir; rezil de. Kıyafetinize uygun renkte harika bir topukluyu taşıyabilmeniz için önce nasıl yürümeniz gerektiğine dikkat etmelisiniz. Topuklu ayakkabının amacına uygun bir biçimde, zarifliğinizi ortaya çıkarmasına izin verin.

Biz kadınların en çok tökezlediği konu; ince topuklarla duruşumuzun bozulmamasını sağlamaktır. Dik bir duruş, içe çekilmiş bir karın, dışarıya çıkmış kalçalar ve dik göğüsler; özgüveninizi geri kazanmanızı ve topuklu ayakkabılarınızla daha güvenli adımlar atmanızı sağlayacak.

Eğer yürürken hala zorluk yaşıyorsanız; daha küçük adımlar atmayı deneyin. Bu şekilde hem içiniz rahat edecek hem de dışarıdan daha zarif görünebileceksiniz. Dengenizi koruyabilmek için; dik bir vaziyette iki ayağa da aynı ağırlığı vererek adım atmaya dikkat edin.

Yayın tarihi: 22.06.2012
1264
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.