Moda

Ton Sür Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Kombinlenir?

Ton Sür Giyim Tarzı Nedir, Nasıl Kombinlenir?

Ton sür ton giyim tarzı, aynı renklerin tonlarını bir araya getirilerek oluşturduğumuz kombinleme türüdür. Peki ton sür ton nasıl kombinlenir?

Güncellenme tarihi:

Aynı renk ve tonların kullanımıyla oluşturulan ton sür ton giyim tarzı, modası geçmeyen trendlerdendir. Aynı renkler dikkatli kullanılmazsa sıkıcı sonuçlar oluşabilir ama doğru kombinlenmişse çok şık olunabiliniyor. Bununla birlikte kullanılan parçaların da önemi büyük.

Kış aylarında en çok tercih edilen renklerden biri de kahverengidir. Kahve tonlarının sıcak renklerini içinde barındıran kombinlerle kışa hazır olun. Bu senenin modası haline gelen sütlü kahve, tarçın ve karamel tonları size şık bir hava katacaktır.

Tek bir renk kullanarak açıktan koyuya tonlamalarını oluşturarak yaptığımız kombin yani ton sür ton giyim tarzı kombinlerinde renk seçenekleri oldukça fazladır. Bu sene kahverengi gibi yeşil, beyaz ve gri renkleri raflardaki yerini alacak.

Giysinizdeki renk uyumlarına dikkat ederken bir diğer dikkat edilecek unsur da vücudunuza olan uyumudur. Vucüt şeklinize göre kombinler yapmak sizi göze hoş bir görünüme büründürecektir.

Ton sür ton kombininizi oluştururken giysi tonlarınız gibi aksesuar kullanımına da dikkat etmelisiniz. Örneğin farklı bir renkte aksesuar kullanmamalısınız. Kullandığınız takı ve aksesuarlarınızın giysinizle aynı renkte olması o aksesuarların uyumlu olduğunu göstermez. O yüzden hem renge hem de kıyafetinizle olan uyumuna dikkat etmek gerekmektedir.

Yayın tarihi: 25.10.2017
9897
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.