Moda

Sütyen Seçiminizde Hata Yapmayın!

Sütyen Seçiminizde Hata Yapmayın!

Kıyafetlerimizin duruşunu önemli ölçüde etkileyen sütyenlerimizi, seçerken ve alırken özellikle dikkat etmemiz gerekiyor.

Güncellenme tarihi:

Mağazada dolaşırken desenine aşık olduğunuz seksi bir sütyenin göğüs bedeninize uygunluğu her şeyden önemli. Bu nedenle sütyen alırken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var.

İhtiyacınızı bilin

Farklı giysiler farklı sütyenler ile giyilir. Her giysiye her sütyeni giymeniz estetik açıdan çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacak ve kıyafetinizin üzerinizdeki duruşunu olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle dolabınızdaki birçok kıyafetinizle rahatça giyebileceğiniz sütyenler almaya özen gösterin.

Doğru yerden alın

Sütyen satın alırken, prova kabininde rahatça deneyebileceğiniz mağazaları tercih edin. Ayrıca konusunda bilgili ve sizinle ilgilenen bir satıcı da size çok yardımcı olacaktır. Beden ve model konusunda ondan yardım alabilir, doğru sütyeni seçebilirsiniz.

Bedeninizi tanıyın

Beden ve göğüs ölçünüzü tanıyın ve sütyen alışverişinizi ona göre yapın. Yanlış bedenlerde aldığınız bir sütyen sırtınızda ve belinizde ağrılara sebep olurken, kıyafetlerinizde hoş olmayan bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olur.

Yayın tarihi: 16.05.2012
1315
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.