Moda

Plaj alışverişi zamanı geldi

Plaj alışverişi zamanı geldi

Ufukta yaz tatili görünenler Etam'a bir uğrasın. Bikiniler, plaj aksesuvarları cıvıl cıvıl. Ağırlıklı olarak pembe, yeşil, sarı, siyah ve beyaz kullanılmış. Doğa desenlerinin yanı sıra, grafik desenler ve puantiyeler var.

Yazlık fast-food

Burger King yaza özel kampanya başlattı. Buzzul dünyasından herhangi bir sundae veya twist dondurma alanlar kaşığın rengine göre anında bir şeyler kazanıyor. Sarı kaşığa milkshake, mavi kaşığa külah dondurma, kırmızı kaşığa sundae var.

Bırakın hediyeyi listeden seçsinler


Evlenecek çiftlere ev hediyesi almak bazen kaotik bir hal alabilir. Sonunda genç çiftin elinde dört tane su ısıtıcısı bulunup, tost makinesi eksik kalabilir. Evlilik listesi bu gibi durumların önüne geçmek için ortaya çıkmış medeni bir sistem. Pabetland da evlilik listesi hazırlayan markalardan biri. Gidip listeden sahipsiz kalmış bir hediyeyi seçiyorsunuz, başkasıyla aynı hediyeyi alma ihtimalini ortadan kaldırıyorsunuz. Pabetland Maslak'ta bulunuyor.

Truva hazinelerini takın takıştırın

Film vizyona girince Truva ile ilgili ne varsa vitrine çıkmaya başladı. Goldaş da Truva adını taşıyan bir koleksiyon hazırlamış. Uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkan tasarımlar, Truva kültürüne ait takıların modern bir bakış açısıyla yeniden yorumu. Altın kolye ucu, küpe ve kolyeden oluşuyor.

Kinetix, Ordu'da mağaza açtı

Spor giyim markası Kinetix, Ordu Migros Alışveriş Merkezi'nde bir konsept mağazası açtı. Yaklaşık 85 metrekare büyüklükte olan mağazada Kinetix'in tüm ürünlerinin yanı sıra Flogart ayakkabılarını da bulabilirsiniz.
Yayın tarihi: 09.06.2004
1271
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.