Moda

Para Harcamadan Stil Sahibi Olmanın 6 Kuralı

Para Harcamadan Stil Sahibi Olmanın 6 Kuralı

Stil sahibi olmak için öncelikle kişinin kendini tanıması, nelerin kendine yakıştığının farkında olması gerekir. İşte sizi şık ve stil sahibi gösterecek 6 kural!

Güncellenme tarihi:

1.Paçaları Sıva

Ayakkabılar en değerli hazinemiz değil miydi? Evet, o halde neden onları daha fazla vurgulayacak bir adım atmayalım? Ayrıca unutmayın ki ayak bilekleriniz inceyse, kilonuz kaç olursa olsun onları ortaya çıkarmak sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir.

2.Ceketler Omuza

Zaten pek çoğumuz sigara yasağından beri istemsiz yapıyoruz bunu. Giyinmeye üşendiğimiz ceketimizi, montumuzu omzumuza atıp soğuğa karşı direniyoruz. Saçma gelse de, moda haftalarından fotoğraflara bakarsanız, sanki ceket giymek için değil, omuza atılmak için tasarlanmış gibi. Apayrı bir hava katıyor gerçekten de.

3.Düğümle

Gömleğinin son düğmesini iliklemek yerine, düğümlemeyi dene. 90'lardan bir esinti tarzında kendini hissettirirken, sıkıcı gömlek de bir anda bambaşka bir boyuta geçecek. Tecrübeyle sabittir.

4.Kolları Sıva

Basit gibi görünen bu önerinin sırrı, uygularken mütemadiyen yapılmış gibi görünmemesinde. Yani özensiz, sanki öylesine kol manşetlerinizi sıvamışsınız gibi olmalı.

5.Kemer Kullan

Bir aksesuara yatırım yapacaksanız bu kesinlikle kemer olmalı. Neden mi? Çünkü en sıkıcı kıyafetlere bile inanılmaz bir hava katarken, doğru kullanımla bel oyuntunuzu vurgulamanızı ve bir illüzyon yaratmanızı da sağlayabiliyor. Evde, sokakta, brunchta kısacası fırsat bulduğunuz her yerde DENEYİNİZ!

6.Gömlekler İçeri

'Yasaklar Çiğnenmek İçindir' mottosuyla lise hayatında sırf bunu uygulamadığı için disiplinlik olanlar! Bu bir yasak değil, bir trend! Hem günlük hem klasik kombinlerde kıyafetin tüm havasını değiştirecek bir trend!

Yayın tarihi: 05.08.2015
11349
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.