Moda

Ofis Şıklığının Vazgeçilmez Çantaları

Ofis Şıklığının Vazgeçilmez Çantaları

Biz kadınlara sorsanız stil konusundaki en büyük sorunlarımızdan birinin de çantalar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle konu ofis şıklığı olduğunda, biraz yardıma asla hayır diyemeyiz.

Güncellenme tarihi:
Ofis şıklığının vazgeçilmez çantaları

İş hayatının zorluklarıyla boğuşurken, kesinlikle bize yardımcı olabilecek bir çantaya ihtiyacımız var. Gün boyu ihtiyacımız olan her şeyi içine koyabileceğimiz, evraklarımızı, gerektiğinde netbook'umuzu hatta uzun günler için belki yedek giysilerimizi bile içine sığdırabileceğimiz bir çanta imdadımıza yetişebilir.

Bu durumda oldukça dayanıklı bir çanta seçmeliyiz, muhtemelen deri en ideal materyal olacaktır. Ayrıca işe giderken giyeceğimiz farklı kıyafet kombinlerine de uyum sağlamalı, pastel tonlar ve siyah ideal. Son olarak bu çantaların içini doldurduğumuzda çok ağır olacağı için muhtemelen omuzdan askılı yerine, saplı elimizde taşıyacağımız bir çanta seçmek daha akıllıca olacaktır.

İdeal ofis çantanızı seçerken size örnek olması için oluşturduğumuz foto galeri de burada...

Foto galeriyi görmek için tıklayın!


Mahmure Editörü Dilayda Pala


Yayın tarihi: 08.10.2010
805
dahafazlası
YORUMLAR

paylaşım için teşekkürler

http://www.topuklu.net 15.10.2010 14:20:53
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.