Moda

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Zeynep Devooght Defilesi

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Zeynep Devooght Defilesi

Zeynep Devooght. Z. markasının sunumunu Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015 kapsamında stüryo'da gerçekleştirdi.

Güncellenme tarihi:

Z., Sonbahar-Kış 2015 koleksiyonunda kadınların günlük hayatlarında kullandıkları kıyafetleri farklı kalıplarla yenileyip, güncel trendler ile birleştirerek kullanıyor. Kahverengi, siyah ve beyazın çeşitli tonlarının hakim olduğu koleksiyon yün, keçe ve ipek gibi doğal liflerden yapılmış kumaşlarla kullanıcısının yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor.Z. markasının imzası niteliğinde olan piercing metal detaylar bu koleksiyonda da kendini gösteriyor. Kumaş ve giysi arasındaki sınırları araştıran, mümkün olduğunca kumaşın serbestliğini hedefleyen parçalarda bazen hiç dikiş bulunmazken birleştirme noktaları piercing ile yapılıyor.Piercinglerin çıkarılabilir olması, parçaların isteğe göre farklı şekillerde tekrar deneyimlenebilmesini sağlıyor.

Yayın tarihi: 25.03.2015
1391
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.