Moda

Ilık Havalara Klasik Çözüm: Kot Ceket

Ilık Havalara Klasik Çözüm: Kot Ceket

Elimizde jeanle, etekle hatta ve hatta elbiseyle bile kombinleseniz sorun olmayacak bir parçamız var. İşte sizin için kot ceket önerilerimiz…

Güncellenme tarihi:

Sizi sıkmayacak ve serin havalara çare olacak bu parçalar bu sezonun hiti olmaya hazırlanıyor.

Renkleri Karıştırın

Farklı renkler kullanmaktan korkmayın. Şunu unutmayın ki, uyumsuzluk yaratacak hiçbir renk yoktur. Kendinize güvenin ve kıyafet seçiminizde siyahın dışına çıkın. Bu durum kot ceketleriniz için de geçerli. Bu sonbahar, mavi dışındaki her renk kot ceketimiz bizim için en makbulü.

Kapüşon Detay Kolaylık Sağlayacak

Özellikle yağmurlu günlerde tercih edilmesi sizin açınızdan iyi olacaktır. Hoş bir detay olan kapüşonlu kot ceketlerin trendinin düşmesi gibi bir konuda söz konusu olmadığından rahatlıkla dolabınızda yer verebilirsiniz.

Trençkot Kot Ceket

Havalar gittikçe kötüleşse bile siz de bizim gibi kot ceketten vazgeçemiyorsanız mükemmel bir çözümümüz var. Trençkot tercih etmeniz. Hem uyumuzu tamamlayacak hem de iddia ediyoruz vazgeçilmeziniz olacak. Küçük bir önerimiz var; kot trençkotlarınızı mümkün olduğunca topukluyla tamamlamanız.

Jean-Jean Uyumu

Baktınız ki bir gün hiç havanız yok ve spor bir şıklık yaratmak istiyorsunuz. İşte, jean-jean önerimiz tam da bu isteğinize uygun. Bir olacağım diye bir düşünceye kapılmayın. Aksine şıklığı bulacaksınız.

Yayın tarihi: 01.10.2014
4331
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.