Moda

Levi's'tan Fashion's Night Out'a 'Go Forth' show

Levi's'tan Fashion's Night Out'a 'Go Forth' show

Levi's, Fashion's Night Out'a renkli aktivitelerle renk katıyor. Fashion's Night Out'ta İstinyePark Levi's mağazasını ziyaret edenler, Vogue editörlerinin Levi's Sonbahar koleksiyonu ürünleri arasından yaptıkları özel seçimleri 'Vogue Seçti' köşesinde görebilecekler.

Levi's'tan Fashion's Night Out'a 'Go Forth' show
Mağazada dileyenlere özel stil danışmanlığı yapılacak ve yeni koleksiyonla tarz sahibi kombinasyonlar yaratmalarına yardımcı olunacak. Levi's'ın küresel çapta başlattığı 'Go Forth' küresel yaratıcı platformu da geceye hareket katacak.

Modanın En Büyük Alışveriş Partisi Fashion's Night Out 15 Eylül Perşembe akşamı gerçekleşiyor. Jeanin yaratıcısı Levi's da bu muhteşem partiyi tabii ki kaçırmıyor. Levi's'ın İstinyePark mağazasında gerçekleşecek etkinlikler Fashion's Night Out'a renk katacak.

'Go Forth' vitrinde
Vitrinde yer alan LED ekranda Levi's Go Forth filminin gösterimi olacak. Levi's'ın yeni 'Go Forth' ilkesinin reklam filmi tüm dünyada yankı uyandırıyor. Go Forth'un manifestosundan ilham alan bir başka etkinlik de vitrindeki tahtaya sloganların yazılması olacak. 'Go Forth' sloganı olan 'Now Is Our Time' (Şimdi bizim zamanımız) yazılı pankartları taşıyan canlı mankenler, Levi's mağazasının çevresinde ve İstinyePark AVM içinde gezecek.

Levi's'ın küresel çapta başlattığı 'Go Forth' küresel yaratıcı platformu, dünyada pozitif değişiklikler yaratmak hedefiyle bir toplanma çağrısı yapıyor. Kampanyada Levi's®, günümüz dünyasında pozitif değişiklik yaratmak isteyen modern ve duyarlı tüketicilere sesleniyor.

'Vouge Seçti' köşesi, stil danışmanlığı ve DJ
İstinyePark Levi's® mağazasını ziyaret edenler, Vogue editörlerinin Fashion's Night Out için Levi's® Sonbahar koleksiyonu ürünleri arasından yaptıkları özel seçimleri 'Vogue Seçti' köşesinde görebilecekler. Mağazada dileyenlere özel stil danışmalığı yapılacak ve yeni koleksiyonla tarz sahibi kombinasyonlar yaratmalarına yardımcı olunacak. Mağaza ziyaretçilerini ayrıca DJ Doğukan Manço eşliğinde canlı müzik ve ikramlar bekliyor.
Yayın tarihi: 13.09.2011
1381
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.