Moda

Kusurlarınızı giysilerle kapatabilirsiniz!

Kusurlarınızı giysilerle kapatabilirsiniz!

Vücut tipinize göre giyinmenin ve kusurlarınızı giysilerinizle kapatmanın sırları bu yazıda!

Güncellenme tarihi:

BÜYÜK KALÇALAR: Geniş kalçalar bizi sinir etse de, kabul edin ki son derece de kadınsı bir görünüme sahip. O halde buyurun birkaç küçük ipucu ile sizi kalçalarınızla barıştıralım.

1. Pantolonunuzu vücudunuza uygun seçin. Jean seçiyorsanız, içine girebildiniz diye gidip skinny bir jean almayın. Kalçanızdan aşağı boru gibi inen ya da jean dilinde Boot-cut dediğimiz modeller, daha doğru resim oluşturacaktır.
2. Boyuna çizgili giyin. Bu sizi daha ince gösterecektir.
3. Elbise ya da etek tercih edin. Pantolondansa elbise ve etekler, vücudunuzun güzel bölümlerini daha çok öne çıkaracaktır. A kesimli ya da çan kesimli elbise ve etekler, daracık kesimlerden çok daha iyi duracaktır üzerinizde.
4. Abartıdan kaçının. Üzerinizdeki her bir cep, düğme, ıvır zıvır sizi olduğunuzdan daha iri gösterir.
5. Uzun ceket giyin. Gece ve gündüz için uzun ceketleri tercih edin. Şık, ağırbaşlı bir görünüm vermesinin yanında, kalçaları gizlemenin de en güzel yoludur...
6. Üstünüze parlak renkler seçin. Her zaman söylediğimiz gibi, dikkati vücudunuzun daha iyi olduğunu düşündüğünüz bölümü çekin. Kalçalarınız mı geniş, o halde güze bir göğüs dekoltesi dikkati kalçalarınızdan alacaktır.
7. Asla belinizde biten tişört giymeyin ve bel çantası takmayın. Bunlar vücut proporsiyonunuzu bozar.
8. Mayo alırken derin bacak kesimi olanları tercih edin.
9. Koyu rengi tercih edin.
10. Ve oturun! Evet, kendinizi iyi hissetmediğiniz, vücudunuzla ilgili çok kuşkularınızın olduğu bir ortamdaysanız, sohbetinize oturarak devam edin.

Yayın tarihi: 10.07.2013
14698
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.