Moda

Kışı sıcak ve şık geçirmenin en iyi yolu

Kışı sıcak ve şık geçirmenin en iyi yolu

Yünleri ve kürkleri bu kış yepyeni bir kimliğe büründürüyoruz. Fazlasından ve aşırı klasiğinden köşe bucak kaçıyoruz, onun yerine retro görünümlerde ve rocker şıklığında tüylere bürünüyoruz...

Güncellenme tarihi:
Kışı sıcak ve şık geçirmenin en iyi yolu
Kışın en sevdiğimiz yönlerinden biri de daha aykırı ve abartılı giyinebiliyor olmamız. Örneğin kalın kazağımızın üzerine kürk yeleğimizi giyip dışarı çıkabiliyoruz, ya da kalın çoraplarımız ve koyun derisi gibi görünen yüksek topuklu sandaletlerimizle hem aykırı, hem de şık olabiliyoruz.

Bu sezonun en sevdiğim trendleri arasında yer alan kürkler (tabii ki yapay) ve hayvan tüyleriyle süslenmiş giysi ve aksesuarlar. Ayakkabıların bileklerinde, yeleklerin yakalarında ve düğmelerinde, çantaların üzerinde, her yerde sıcacık ve şık görünen bu detaylara rastlamak mümkün. Yalnız size tavsiyemiz, az sonra galerimizde göreceğiniz ürünleri çok yağmurlu havalarda giymemeniz.

2011 - 2012 kışının en sıcak trendini görmek için tıklayın!
Yayın tarihi: 11.10.2011
1609
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.