Moda

İlk randevuda ne giyilir?

İlk randevuda ne giyilir?

Bu hafta sonu yeni erkek arkadaşınızla randevunuz var ve heyecanlısınız. Ancak birçok kadının düştüğü tuzağa siz de düşmeyin...

Güncellenme tarihi:

Erkekler tarafından beğenilmek her kadının hoşuna gider. Bizim sevmediğimiz aksesuarlar, kıyafetler olduğu gibi onların da moda bile olsa görmekten hoşlanmadığı şeyler var. Bütün dolabınızı değiştirmeyin elbette, sizin de kendi zevkiniz ve tarzınız var ancak özellikle ilk görüşmelerde giyeceklerinize biraz daha dikkat ederseniz, daha iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.


Üzülerek söyleyelim ki kürkten hiç haz etmiyorlar. Özellikle ayakkabılarda kullanılan kürklere karşı büyük bir antipatileri var. Dikkati üstünüzde toplamakta hiç zorlanmayacağınız kıyafetlerden hiç hoşlanmıyorlar. Mini etekler, derin dekolteli üstler özellikle ilk buluşmalar için pek hoşlarına giden parçalar değil. Ama bu tamamen kapalı giyinin demek de değil. Bir parça açıklık her erkeğin hoşuna gidecektir. Renkli elbise giyen kadınlara bayılırlar. Renkli elbise kadınsı görünüşü ve davranışı arttırır ve erkekler için çok çekicidir.

Yayın tarihi: 23.03.2013
11672
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.