Moda

Gece elbisesi için alışveriş rotası

Gece elbisesi için alışveriş rotası

Mezuniyet partileri ve düğün sezonun açıldığı ve her hafta sonu bir davetten diğerine koşuşturduğumuz Mayıs sonunda, İstanbul'da gece elbisesi alternatiflerini değerlendirmek için soluğu Nişantaşı ve Bağdat Caddesi'ndeki butiklerde aldık.

Gece elbisesi için alışveriş rotası
Yalın kesimlerden, bol parıltılı elbiseleri askılarında barındıran ve bütün tarzları temsil eden birbirinden farklı adresleri not aldık.

Nişantaşı
Dünyadaki en ünlü markalan barındıran Nişantaşı'nın caddelerinde ve arka sokaklarında keyifli bir maceraya daldık. Türk couture evlerini ve özel seçilmiş ithal ürünler satan mağazalarda parti hazırlıkları içinde bir elbiseden diğerini deneyenlerin hangilerini kabinlere götürdüklerini inceledik. Bu arada fark ettik ki, çoğu kız elbise seçimine annesiyle birlikte geliyor.

ÖZGÜR MASUR
Vücuda tamamen oturan siluetlerin üzerine eklenen fütürist petek detaylarla nefes kesen tasarımlara imza atan Özgür Masur; zarif, kendine güvenen ve her zaman farklı olmak isteyenleri temsil ediyor. Mono tondaki duvar ve yer döşemesinin önünde hayat bulan çarpıcı tasarımlar, bir sanat galerisinde sergilendiği hissi uyandırıyor. Özel asetat satenden tasarlanmış koleksiyonda; saks mavisi, uçuk pembe, kırmızı, gri ve siyah parçalar bulunuyor.

Adres: Ihlamur Yolu, No: 11/5 Can Apartmanı, Nişantaşı. Tel: 0212 233 0678
www.ozgurmasur.com
noadpop
Yayın tarihi: 28.05.2010
28279
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.