Moda

Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde

Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde

Türkiye'nin önde gelen giyim mağazaları zinciri "Tiffany"nin, Warner Bros. Türkiye temsilcisi Lisans AŞ. ile yaptığı anlaşma sonrasında hazırladığı DC COMICS KOLEKSİYONU mağazalarda müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Dc Comics' in kahramanları tişörtlerinizde
Superman, Batman, Wonder Woman ve Green Lantern gibi yüzlerce efsanevi çizgi roman kahramanının yaratıcısı DC COMICS (Detective Comics), adını yıllar içinde kitapların, sinemaların, televizyonların, video oyun ve filmlerinin renkli dünyasına altın harflerle kazıdı. Şimdi, uzun senelerden beri lisans hakları birçok sektör için vazgeçilmez olan DC COMICS, ürünleri tüm Türkiye'deki Tiffany'nin satış noktalarında meraklılarıyla buluşuyor.
Tiffany'nin Lisans AŞ. ile yaptığı lisans anlaşması doğrultusunda hazırladığı DC Comics Koleksiyonları ile gençler, modern bir mitoloji yaratan unutulmaz karakterleri üzerinde taşıyor.
Marka konumlandırmasında, renk unsurunun yanı sıra eğlence, espri ve neşe temalarını da ekleyerek hedef kitlesini her geçen gün daha da genişletmeye devam eden Tiffany, DC Comics karekterleriyle, ürünlerine yeni bir soluk getiriyor.
Yayın tarihi: 05.07.2011
1549
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.