Moda

Ceket giyerken...

Ceket giyerken...

Sizi olduğunuzdan daha geniş gösteren giyim hatalarını bilirseniz, hem daha şık olabilir hem de daha ince görünebilirsiniz.

Mutlaka giyilmesi gerekenler listesinde ise bluz, elbise, etek ve pantolonlarda likralı kumaşlar başı çekiyor. Çok belirgin olmayan desenler, "V" yakalar, asimetrik kesimler, ince ve dikey çizgili kıyafetler, tüm ara tonlar giyilmesi gerekenlerden.

Giyilecek bluzun boyu, baseni kapatırsa eteğin modeli belirginleşir ve daha hoş olur. Cekette ise her boyu tercih edebilirsiniz. Fakat ceketle birlikte kullanacağınız eteğin boyu veya pantolonun kesimi önem taşır. Uzun bir ceket diz altı bir etekle; kısa ceket ise, düz kesim bir pantolon veya asimetrik eteklerle güzel kombinasyonlar oluşturur. Bluz, ceket gibi üst grupta açık renkleri, alt gruplarda ise koyu tonları kullanarak hoş bir ikili yaratabilirsiniz. Daha uzun görünümlü bacaklar için de, diz altında etekler giymelisiniz.
Yayın tarihi: 05.10.2005
1255
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.