Moda

Bu tulumlar çok seksi!

Bu tulumlar çok seksi!

Genellikle rahatlığı ve sportifliğiyle bilinen tulumlar bu yıl tarz değiştiriyor, seksi görünmek isteyen kadınların en iyi yardımcısı haline geliyor...

Güncellenme tarihi:

Tulum çok pratik ve şirin, öyle mi? O eskidendi, eskiden!

2013' de bu parça yeniden doğdu. Ve yeni halleriyle hepimizde hayranlık uyandırdı. Transparan bluzlarla ya da uzun ceketlerle birlikte gayet çekici bir havaya büründü. Modacıların tercih ettiği kumaşların da bunda katkısı var. Rahat ayakkabıyla tulum giymeyi unutun! Çıplak tene renkli tulumlara evet. Çünkü bu parça, spor etiketini seksiyle değiştirdi!
Seksi tulum

Üniforma olarak hayata başlayan, ardından pratik bir parça olarak gardırobumuza giren tulum geçmişini "sildi", unuttu, ne derseniz deyin... 2013'de tulum seksi görünüm konusunda elimizdeki en güçlü koz. Yeni tulum özellikle gece şıklığı için bu ilkbahar ve yaz adeta vazgeçilmezimiz olacak. Yeni tulumlara seksi bir görünüm kazandırmak için fazla çaba sarf etmeye gerek yok.

İşte birkaç ipucu: Kesinlikle renkli tulumları tercih edin. Tulumunuzu topuklularla giyin. Olaya bolca aksesuar katarak ve özellikle model ve kumaşı konusunda cesur davranarak giyinin. Gerisini tavrınız destekleyecektir.

Yayın tarihi: 17.03.2010
3741
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.