Moda

Bu Ayakkabılar Çalıntı mı?

Bu Ayakkabılar Çalıntı mı?

Jessica Simpson şarkıcılıktan gelerek moda sektöründe bir imparatorluk kurdu. Fakat şarkıcı/tasarımcı Simpson şimdi zor durumda.

Güncellenme tarihi:
Jessica Simpson ayakkabılar

Jessica Sipmson moda endüstrisine adım attığından beri piyasaya sürdüğü ürünlerle kendisine milyar dolarlık bir imparatorluk kurmayı başardı. Artık adı casual modanın hatırı sayılır tasarımcıları arasında sayılsa da, 2012 ilkbahar - yaz sezonunda tasarladığı bir ayakkabı yüzünden başı iyice ağrıacakmış gibi görünüyor. 

Cellar Paper isimli bir blog yazarı, Jessica Simpson'ın yeni ayakkabı serisinde yer alan "Evangel" isimli yüksek topuklu sandaletlerin Christian Louboutin'in "Saratata" sına ne kadar çok benzediğini fark etti. Bu haber tabii ki moda çevrelerinde hızla yayıldı, şimdi tarafların neler söyleyeceğini merakla bekliyoruz. 

İki ayakkabı yanyana koyulup bakıldığında benzerlik gerçekten hayret verici. İki ayakkabı arasındaki farklar sadece Louboutin'in kırmızı tabanları  ve Jessica'nın tasarımının altı katı olan fiyatı...

 

Yayın tarihi: 06.04.2012
1965
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.