Moda

Bikininizle mesaj verin

Bikininizle mesaj verin

Erkeklerin bikininize göre kişilik analizi yaptığını biliyor muydunuz?

Güncellenme tarihi:
Bikininizle mesaj verin

Erkekler en az bizim kadar detaycı. Çok ilginç şeylere dikkat edip hakkımızda karar verebiliyorlar. Plajda giydiğimiz bikiniler de bunlardan biri. Puantiyeli bikiniler hem seksi hem klasik imajı çizerken, rahatına düşkün olduğunuz mesajını veriyor.
Renkli ve çizgili bikinileriniz, renkli ve yeniliklere açık bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor.

Düz bir bikininiz varsa bu belirli sınırlar içinde yaşadığınızı, yeniliklere kapalı biri olduğunuz mesajını veriyor. Beyaz bikini, seksi bir görünümle beraber kendinize güvenen ve ilgi çekmeyi seven biri olduğunuzu anlatıyor.

Trend bikiniler sizin dikkatli, özenli ve detaycı olduğunuz izlenimini yaratıyor. Çiçekli bikiniler masum ancak zeki ve kendine güvenen bir kadın olduğunuzu anlatıyor. Spor modeller, rahatınızdan hiçbir şey ve hiç kimse için vazgeçmeyeceğinizi çevrenizden gelecek taleplere kapalı olduğunuzu anlatıyor. Klasik bikiniler ise belli bir düzende yaşadığınıza, klasik bir kadın olduğunuza ve yeniliklere kapalı olduğunuza işaret ediyor.

Yayın tarihi: 29.06.2012
1897
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.