Moda

Ayaklarınız sonbahara hazır mı?

Ayaklarınız sonbahara hazır mı?

Mevsimler değişiyor, doğal olarak moda da. Peki bu sonbahar kış sezonunda modacıların hayalinde nasıl ayakkabılar var, biliyor musunuz?

Güncellenme tarihi:


2007-2008 kış sezonu ayakkabılarını görmek için tıklayın!

Yazın bitmesine fırsat vermeden modacılar sonbahar – kış koleksiyonlarını tanıtmaya başladılar. Giysileri, etekleri, pantolonları gördünüz, peki ayaklarınızı nelerin beklediğini biliyor musunuz? Yazın giydiğiniz ayakkabıları çok sevdiyseniz ve bırakacağınız için üzülüyorsanız, vazgeçin. Çünkü sonbahar modası da, tıpkı yaz modası gibi olacak. Yüksek topuklu ve dolgu tabanlı ayakkabılar yine çok moda. Siyah ve metalik renkler yine modacıların vazgeçilmezi olarak yerlerini koruyor. Bunların yanında koyu morlar ve yeşiller görebilirsiniz. Eğer tek renk ayakkabıları seviyorsanız size tavsiyemiz, gelen yeni moda ile birlikte iki ve üç renkli, desensiz ayakkabıları bir deneyin.

Model olarak ise bilekten bağlanan ayakkabılara yine çok sık rastlayacağız. Kalın, enli bantlar ve bacağa dolanan ipler yine revaçta. Sivri burunlu ayakkabıları artık dolabınızda iyice derinlere kaldırsanız iyi olur çünkü son sezonlarda artmaya başlayan yuvarlak burun modası, bu sezonda iyice yerleşti.
Yayın tarihi: 12.09.2007
1095
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.