Moda

Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!

Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!

Eskiden sadece olgun ya da zengin kadınların üzerlerinde görmeye alıştığımız kürkler, şimdi yer yaştan ve her kesimden kadının giyebilmesi için tarz değiştirdi.

Güncellenme tarihi:
Asi ve asil şıklık kürkte hayat buluyor!
Bütün eski filmlerde zenginliğin hangi kıyafetle ifade edildiğini hatırlıyor musunuz? Evet doğru bildiniz, kürk palto, ceket ve montlarla. Bir zamanlar zenginliği ve tamamen formal bir şıklığı ortaya çıkarmak için kullanılan kürkler, şimdilerde birçok aksesuar ve giyim eşyasında ufak da olsa yer buluyor. Deri ceketlerin yakalarında, botlarda, süveterlerde. Fakat bu kez resmiyeti ve zenginliği değil, asi bir şıklığı simgeliyor.

Deri motorcu ceketlerin manşetlerine ve yakalarına aplike edilmiş kürk detaylar, sadece büyükannelerimizin ya da annelerimizin değil, hepimizin beğenerek giyebileceği bir tarza hayat veriyor. Yüksek topuklu bootilerin bileklerinde gözümüze çarpan kürkler, kesinlikle asi ve cüretkar bir hava katıyor. Boynumuza dolamamız için tasarlanmış kürk snood'lar ise kelimenin tam anlamıyla yepyeni bir heyecan!

Kürk bu kadar çekici ve gözde olur da, ünlü modacılar kürk ayrıntıları koleksiyonlarından eksik eder mi? Tabii ki hayır. Birbirinden güzel tasarımlarıyla kürk detaylarla süslenmiş giysi ve aksesuarları görmek için tıklayın!
Yayın tarihi: 26.11.2009
1169
YORUMLAR

böyle iğrenç bir durumu ballandıra ballandıra anlatmışsınız ya ne diyim size

herhangi 26.11.2009 17:58:09

Yeter artık hayvanları öldürmeyin.

Bilinçsiz 26.11.2009 17:21:52

HANIMLAR SİZ CAKA SATARAK GİYDİĞİNİZ O KÜRKLERİN O ZAVALLI HAYVANLARIN CANLI CANLI YÜZÜLDÜĞÜNÜ KİMİNİN DAHA ANA KARNIN DA İKEN ANASINDAN ALINDIĞINI BİLİYORMUSU NUZ BİRAZ İNSANCIL DUYGULARI OLAN HAYAT BOYU O CİNAYETLE ELDE EDİLMİŞ LANET ŞEYLERİ GİYMEZ

edebali 26.11.2009 16:13:36
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.