Moda

Armani Artık Ankara'da !

Armani Artık Ankara'da !

Emporio Armani Ankara mağazası, 25 Haziran Cumartesi Ankara'da açılıyor.

Armani Artık Ankara'da !
Emporio Armani mağazası, alışılagelmiş moda butiği anlayışından farklı olarak Giorgio Armani'nin bugün dünya moda devlerinden olmasını sağlayan modern görüşünü de yansıtıyor.

Mağaza, kadın ve erkek için iç çamaşırdan spor giyime, Armani Jean kolleksiyonundan Emporio Armani saatlere, gözlüklere, mücevhere, ayakkabılara ve özel günleriniz için çeşitli hediyelik eşyalara kadar çok geniş bir yelpazede kaliteli ve özgün ürünlere yer veriyor.

Kurulduğu 1973 yılından bu yana şirketin gerçek bir moda imparatorluğuna dönüştürülmesinde sergilediği başarı, Giorgio Armani'nin iki ana özelliğinden kaynaklanıyor; becerisi ve girişimci ruhu...

Dünyadaki sosyal değişiklikler ile tüketici zevk ve ihtiyaçlarındaki gelişmeleri bir prizmadan geçirerek ele aldığı yaratıcılık yaklaşımı, kendisi tarafından da ifade edildiği üzere müşterinin yarattığı etkilerle oluşmaktadır.

Modanın hangi konuda olursa olsun katı bir şekilde empoze edilmesi, müşteriye hiçbir şekilde saygı duyulmadığı anlamına gelir. Bana sorarsanız ben tam tersini yaparım.

Sokakta benim için son derece özgün bir tarzda giyinmiş bir kadın veya bir erkek gördüğüm takdirde bunu koleksiyonuma yansıtırım. Hedefim insanların modanın kurbanı olmadan benim giysilerimle kendilerini mükemmelleştirmelerini sağlamaktır" Giorgio Armani.

Yayın tarihi: 16.06.2011
1501
dahafazlası
YORUMLAR

çok sevindim

necla küntükçü 07.09.2011 19:18:51

çok iyi oldu bu işte

ayşen güçlü 16.06.2011 23:52:45
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.