Moda

Alsak, alsak, nereden ne alsak?

Alsak, alsak, nereden ne alsak?

Özellikle alışveriş canavarlarına duyrulur etrafta o kadar çok alışveriş merkezi var ki birinden çıkıp, birine girmek için fazla zaman kaybetmeyin ve hemen alışverişe başlayın...

En işlek yerde

Profilo Alışveriş Merkezleri

Eğlencenin ve kültürel etkinliklerin tümünü bir arada sunan Profilo Alışveriş Merkezi'nde 192 mağaza, yedi sinema salonu, 20 hatlı bowling salonu, 400, 253 ve 110 kişi kapasiteli üç ayrı tiyatro salonu, fast food restoranlar, kültür merkezi ve PAM Çocuk Kulübü bulunuyor. 365 gün boyunca 10.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet veren Profilo'da trafik ve park sorunu yaşanmıyor. Üstelik ziyaretçiler 1400 araçlık otoparktan ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Profilo Alışveriş Merkezi, www.profiloalisverismerkezi.com.tr adresiyle ve merkezde yer alan 10 farklı noktadaki televizyon sistemiyle ziyaretçilerinin her türlü etkinlikten anında haberdar olmasını sağlıyor. Ayrıca her ay periyodik olarak yayınlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan "Gazete Alışveriş" ile kampanyaları, etkinlikleri ve her tür yeniliği duyuruyor.

İzmit Outlet Center

365 gün boyunca fabrika satış fiyatlarıyla tüketiciye ulaşan izmit Outlet Center'daki mağazalar, şimdi daha da indirimli satış yapmak için yarışıyor. 26 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Geleneksel Ucuzluk Panayırı"nda 200'ü aşkın ünlü marka fabrika fiyatlarının çok daha altında satışa sunulacak. Ziyaretçiler, panayır süresince bir taraftan gönüllerince alışveriş yaparken, diğer taraftan kafe ve restoranlarda soluklanacak hatta konforlu sinema salonlarında vizyondaki filmleri seyredebilecekler, İzmit Outlet Center 2 bin 500 araç kapasiteli otoparkıyla park derdine de son veriyor.

Kent içinde kent

Armada Alışveriş Merkezi

İstanbul dünyaca ünlü birçok alışveriş merkezine evsahipliği yapmasına rağmen, başkent Ankara bu konuda fazla iddialı değildi; ta ki Armada Alışveriş Merkezi açılana kadar... Armada bu noktada Ankara'da önemli bir açığı kapattı. Üstelik en iyi şekilde! Başkentin yeni gelişmekte olan Eskişehir Yolu'nun Söğütözü mevkiinde konumlanan merkez, tam anlamıyla bir "kent içinde kent" projesi. Çünkü burada yok yok. Modern, zarif ve işlevsel mimari yapışı, mağazaları, restoranları, eğlence üniteleriyle Armada tam bir yaşam alanı. Proje her meslekten ve kültürden Ankaralı'ya hitap ederken aynı zamanda şehrin ekonomik hayatına da canlılık getiriyor.

Taşeli Alışveriş Merkezi

Ankara yepyeni bir alışveriş merkezine daha kavuşuyor; Taşeli. Kentin modern yerleşim birimlerinden olan Ümitköy-Çayyolu'nda konumlanan merkez, ekim ayından itibaren hizmete girecek. Merkezde giyimden kozmetiğe, beyaz eşyadan elektroniğe, kitap ve müzik mağazalarından çocuk eğlence merkezine kadar birçok birim bulunuyor. Özenle seçilmiş, ünlü markalara bir de ferah fast food alanları ve 3M Migros eklenince Taşeli'nin ne kadar popüler olacağı malum. Restoranları, kafeleri ve yedi salonlu sinema kompleksiyle Taşeli Alışveriş Merkezi Ankaralılar'ın alışveriş ve sosyal hayatında kısa zamanda yerini alacak.

Bursa'nın yaşam merkezi

Zafer Plaza

Bursa'nın dünya standartlarındaki alışveriş merkezi Zafer Plaza, Türk ve dünya markalarından oluşan 115 mağazısıyla, fast food restoranlardan sinemaya, kuru temizlemeden bankaya kadar tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Zafer Plaza bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra aynı zamanda Bursa için bir yaşam merkezi durumunda. 7'den 70'e herkesin tercih ettiği merkezi günde ortalama 30 bin, hafta sonları ise 50 bin kişi ziyaret ediyor. 650 araçlık otoparka sahip Zafer Plaza'da Bursa'nın meşhur kebabı ve kestane şekerinin yanı sıra dünya mutfaklarından da lezzetler mevcut. Kısacası çok sayıda ürün ve seçeneği bünyesinde barındıran Zafer Plaza Bursalılar'ın vazgeçemediği önemli bir adres.

Taksit taksit

WorldCard

Kredi kartı büyük kolaylık. Hem üstünüzde para taşıma riskine girmiyorsunuz hem de paranız olmasa da rahat rahat alışverişinizi yapıyorsunuz. Üstelik ödemelerinizi taksitlendiriyor ve kartınızın getirdiği başka ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz. WorldCard Türkiye'nin en yaygın kullanılan kredi kartı; dört milyon kullanıcısı, 38 bine yakın üye işyeri ve 250'yi aşkın ana markası bulunuyor. Dönem dönem çeşitli kampayalar düzenleyen Worldcard'ın üye işyerleri şimdi de, sonbahar dönemi ve okul alışverişine yönelik kampanyalar yapıyor. Harcamalarım kampanya dahilinde yapan kart kullanıcıları, indirimler, Worldtaksit ve Worldpuan'ın yanı sıra çeşitli armağanlar da kazanıyor.

Karşının bir numarası

Tepe Nautilus

Anadolu yakasının medarı iftiharı Tepe Nautilus ziyaretçilerin yalnızca alışveriş yapacağı bir merkez değil; burada deniz sporlarından sanatsal etkinliklere birçok olanak mevcut. Bir yıl gibi kısa bir zamana sayısız etkinliği sığdıran ve buluşma mekanı olarak ün yapan Tepe Nautilus 1. yıldönümü dolayısıyla müzik dinletileri ve çeşitli etkinlikler düzenleyecek. Ulusal ve uluslararası marka çeşitliliği, sağladığı konfor ve olanakların yanı sıra tematik bir alışveriş merkezi burası. Mitolojide binlerce yıl önce denizlerin derinliğinde yaşamış, gizemli Nautiluslar'dan adını alan Tepe Nautilus, mimarisinden sanatsal etkinliklerine kadar özellikle genç kuşaklara deniz sevgisini aşılama misyonunu üstleniyor.
Yayın tarihi: 06.10.2003
1224
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.