Moda

14 Şubat'ta en güzel kim?

14 Şubat'ta en güzel kim?

Organic Colour Systems ile saçını boyayan kadınlar, sevgililer gününün en güzeli louyor.

47 ayrı renk seçeneğiyle müşterilerine istedikleri saç rengi konusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren Organic Colour Systems'in birbirinden çarpıcı kızıl ve sarı renk seçenekleri "14 Şubat'ta en güzel ben olmalıyım" diyen tüm kadınları bekliyor.

Saça zarar veren hiçbir katkı maddesi içermeyen Organic Colour Systems'in, ürün yelpazesine yeni eklediği parlak bakır ve bakır kırmızı renkleri ile "7 çeşit farklı kızıl" elde etmek mümkün.

Aloevera, yaban mersini, mandalin, portakal, karpuz ve ıhlamur gibi doğal bitki özlerinin bileşimi ile hazırlanan Organic Colour Systems, saç derisini yakmadan, saçın yapısına zarar vermeden, tüm beyazları kapama ve saç rengini dört tona kadar açabilme özelliği ile kadınların gözdesi.

Doğatek firması tarafından ithal edilen Organic Colour Systems, saçın doğal yapısına zarar vermezken, sık kullanım durumunda ışıltısını ve parlaklığını korumasına yardımcı oluyor ve saça istenilen rengi, gerçek tonuyla veriyor.

Doğatek

Doğatek, Türkiye'de profesyonel saç ve saç bakım sektörüne 1993 yılında girmiştir. Doğatek, ürün kalitesine verdiği önem, yenilikçi vizyonu, kuvvetli iletişim becerileri, ürün eğitimleri ve dinamik satış ekibinin sağladığı kaliteli hizmet ile öncelikli müşterileri olan kuaför salonlarında kendini kanıtlamıştır .

Doğatek Herb UK Ltd. ve Goldwell GmbH'ın Türkiye'deki tek yetkili distribütörlüğünü yapmaktadır.

Doğatek, İstanbul'da bulunan merkezi ile birlikte Türkiye genelinde sahip olduğu dört bölgesel distribütörlüğüne son olarak da Kuzey Kıbrıs'ı da eklemiştir.

Doğatek firması tarafından ithal edilen saçınızla dost Organic Colour Systems, içeriğindeki nemlendirici ve antioksidant maddeler sayesinde doğal koruma ve bakım sağlarken, bileşimindeki bitki özleri saçı yıpratmıyor.

Sık kullanım durumunda ışıltı ve parlaklığı korumaya yardımcı olan, saça istenilen rengi, gerçek tonuyla veren Organic Colour Systems, sadece anlaşmalı kuaförlerde kullanılıyor.
Yayın tarihi: 30.01.2003
737
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.