Moda

Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo!

Gelinlere fit görünmeleri için15 tüyo!

Gelinliğinin içinde en güzel halinle görünmek istiyorsan önerilerimize kulak ver. İşte fit bir gelin olmak için tüyolar...

Güncellenme tarihi:

En sevdiğin egzersiz ya da sporu bulursan, azmini yitirmeden ve sıkılmadan baş koyduğun bu yolda ilerleyebilirsin. Sana sağladığı faydaları görmeye başladıkça, vücudun fit bir hal aldıkça belki de bu sporu devam ettirmek senin için bir keyfe dönüşecek.Spor salonunda üç seansı tamamladığınz her hafta kenara 10 lira at. Bir yıl sonra hem süper bir fiziğe hem de 500 liradan fazlasına sahip olacaksın.

Hayatına katacağın ufak değişiklikler, sende büyük farklar oluşturabilir. Mesela iş yerin yakınsa yürüyerek ya da bisikletle gidebilirisin. Şirket binasına geldiğinde asansör yerine merdivenleri çıkmayı tercih edebilirsin. Otobüsle gitmen gereken bir yerde isen ineceğin durağı öne çekip, yürüme mesafeni uzatabilirsin. Basit göründüğünü biliyoruz. Sadece istediğin gelinliğin içine girmenin bu kadar kolay olabileceğini hatırlatıyoruz.Koşmayı sevmeyi öğren! Bir milde yaklaşık 100 kalori yakacağını söylersek, belki koşuya olan ilgin artabilir. Yoğun geçen evlilik hazırlıkları arasında zaman ayırmakta zorlandığın bu dönemde başka bir yol arama ve kolayca fit olmana yardımcı olacak bu sporu yabana atma. Kendine sor; "Neden büyük beden bir gelinlik giyesin ki?"

Madonna gibi ünlü isimlerin kişisel danışmanlığını yapan Joe Fournier gelinlere şöyle bir öneride bulunuyor: “Egzersiz yaparken 45 dakika arayla bir şeyler yemeğe çalış. Böylece metabolizma hızın artacak, yediklerin daha çabuk yakılacak, vücudun daha fazla enerji kazanacak ve kasların dolmaya başlayacaktır.”Zaman daralıyor mu? Çok değil, yalnızca on dakikanı ayırarak vücudunda kalıcı değişiklikler oluşturabilirsin. Dilersen egzersiz üzerine videolar alabilir, onları takip ederek dar zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsin.

Gelinliğinin nasıl olduğuna karar verdin mi? Dekolteni nereden vereceğine karar verirken vücut yapın isteklerini bastırıyorsa egzersiz çalışmalarına başla. Dar zamanda gerekli olan bölgeye odaklan. Straplez bir model için omuz ve kollarını çalıştır. Dar ve uzun gelen bir gelinlik giyeceksen geniş belini ve basenlerini inceltmen gerekecek.

Yayın tarihi: 10.04.2014
14053
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.