Moda

Mutfaklarınıza eskilerden bir esinti gelsin

Mutfaklarınıza eskilerden bir esinti gelsin

Mutfağımızı nasıl farklılaştırabiliriz?

Güncellenme tarihi:
Mutfaklarınıza eskilerden bir esinti gelsin

Retro bu sene çok moda. 1920’lerden 1950’lere kadar kadınların kullandığı mutfaklar da günümüzde tekrardan gündemde. Kıyafetlerimizde moda sürekli değişirken ev dekorasyonunda da değişim rüzgarları esmekte. İsterseniz mutfağınızı baştan aşağı retro tarzı ile yenileyin, isterseniz modern ve retro çizgileri bir arada kullanın.

Kadınların zamanlarının çoğunu mutfakta geçirdiği bir gerçek. Zamanımızın çoğu orada geçtiği için kendimizi rahat hissetmeli ve seveceğimiz bir stile sahip olmasını isteriz. Retro tarzını mutfaklarınızda doğru kullandığınız takdirde farklı, güzel ve geçmişten izler taşıyabilirsiniz. Öncelikle mutfak duvarlarınızın rengi ile başlayın. Pastel tonları kullanmak iyi bir fikir olabilir ve renk tercihleriniz arasında turuncu, yeşil, pembe tonlarına özen gösterin. Mutfak dolaplarınızı da renkli seçmeye özen gösterin. Duvarlarınız ile ister uyumlu ister ayrı renkler tercih edebilirsiniz. Duvarlar renklerinde pastel tonlar tercih ediyorsanız aynı rengi dolaplarınızda daha canlı kullanabilirsiniz.mutfak zemininiz dama şeklinde olması ayrı bir hava katacaktır. Günümüzde de rahatlıkla ulaşabileceğiniz renkli ve eski stilde buzdolaplarından edinmeyi de ihmal etmeyin. Buzdolabında mutlaka canlı ve aykırı renkleri öneririz.

Yayın tarihi: 05.07.2012
4383
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.