Moda

Mobilyalarınız kullanışlı mı?

Mobilyalarınız kullanışlı mı?

İpek Mobilya, rahatlığı ve şıklığı evlere taşıyor...

Mobilya sektörünün köklü markalarından İpek Mobilya; 1991 yılında yaylı kanepe imalatı ile başladığı yolculuğunu, bugün 1.000'i aşkın ürünle devam ettiriyor. Toplam 115.000 metrekarelik üretim alanına sahip markanın koleksiyonları; Türkiye dışında 27 ülkede daha evlere rahatlığı taşıyor.

Türkiye genelinde 21 bölge temsilciliği ile oldukça etkin bir yapılanma gösteren İpek Mobilya; bölge temsilciliklerinin yanı sıra max mağaza, galeria, showroom, örnek bayi ve tali bayi gibi oluşumlarla da tüketicisine ulaşıyor. Hizmet anlayışı içinde tüketici memnuniyetini ön planda tutan markanın oldukça yaygın bir servis ağı ile 24 saat hizmet veren ücretsiz tüketici hattı; bu yaklaşımını kanıtlayan çalışmaları arasında yer alıyor.

Üretimde üzerinde titizlikle durulan konulardan biri de tüketici sağlığına, alım gücüne uygun ve en kaliteli ürünleri pazara sunmak olarak belirginleşiyor. Pazarlama faaliyetleri açısından bakıldığında ise sürekli dinamik bir yapı ile karşılaşılıyor. Devamlı yinelenen ve yenilenen sürpriz kampanyalar, bu dinamizmin en belirgin örneklerinden biri.

Panel mobilya, yatak, ev tekstili, oturma gruplarının yanı sıra halıyı da mağazalarına taşıyan İpek Mobilya; İpek Ev projesi ile de geniş ve çok kapsamlı alışveriş merkezleri kurmaya devam ediyor.

Bu proje kapsamında mobilyadan beyaz eşyaya, tekstilden elektronik ürünlere, mutfak gereçlerinden banyo aksesuarları ve aydınlatmaya dek geniş bir yelpazede sunum yapılıyor. Bugüne dek tüketici memnuniyetine yönelik birçok ödül alan marka; estetik kurgu, yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat prensipleri ile üretim gerçekleştiriyor.
Yayın tarihi: 03.06.2007
1855
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.