Moda

El emeği oyuncaklar...

El emeği oyuncaklar...

Kendinizi çok zorlamadan, üstelik hiç bir masrafa girmeden, çocuklarınıza el emeği, göz nuru oyuncaklar yapabilirsiniz.

Güncellenme tarihi:
El emeği oyuncaklar...
Doğaları gereği çocuklar oyuncaklarla oynamayı çok severler. Sizin de gittiğiniz her yerden çok istedikleri için oyuncak satın almak zorunda olduğunuz zamanlar olmuştur. Kendi ellerinizle çocuğunuza oyuncak dikmek, onun başka oyuncaklar istemeyeceğini garanti edemez ama, inanın büyüdüğünde bunlar onun en çok değer verdiği oyuncaklar olacaktır!

Bu oyuncakları yapmak çok kolay. Bakıldığında her ne kadar komplike görülse de, örgü örmeyi biliyorsanız hiç zorlanmayacağınızı temin ederiz. Resimde görülen pengueni yapmak için; sarı, beyaz ve siyah örgü iplerine ihtiyacınız var. Pengueninizin içini doldurmak içinse sünger kullanabilirsiniz. Adım adım penguenimizi yapmaya başlayalım:• İlk olarak sarı ipi kullanarak pengueninizin gagasını, boynunu ve ayaklarını örün. Yapmanız gereken tek şey düz örgü ile küçük parçalar yapmak.
• Daha sonra beyaz iple pengueninizin karın kısmını örün.
• Bir sonraki adım siyah ipi kullanarak sırt ve baş kısmını örmek.
• Ördüğünüz parçaları resimde görüldüğü gibi birleştirin ve dikin. İçini doldurduktan sonra alt kısnımı da kapatabilirsiniz.
• Gözlerinin yerine iki düğme diktikten sonra örgü oyuncağınız hazır!
Yayın tarihi: 25.11.2007
2280
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.