Moda

Duvarlarınızı Sanat Eserine Dönüştürün

Duvarlarınızı Sanat Eserine Dönüştürün

Yaratıcılığın ve tasarımın hayatımızın hemen her alanında öne çıktığı günümüzde, Nishdecor ile duvarlarınızı sanat eserine dönüştürün...

Güncellenme tarihi:

Yaratıcılığın ve tasarımın hayatımızın hemen her alanında öne çıktığı günümüzde, Nishdecor sanatçıları mekan duvarlarını birer sanat eserlerine dönüştürüyor.

Wall, door, floor konsepti altında dünyanın en seçkin ve kaliteli kapı, yer ve duvar kaplamalarını Türkiye'ye getiren Nishdecor tamamen kişiye, projeye ve konsept'e özel üretim olan sanat eseri değerindeki duvar kaplamaları ile mekan dekorasyonu kavramının sanatla buluştuğu yeni bir dönem başlattı.

'Arterie bynishdecor' markasıyla, sipariş üzerine üretilen duvar kaplamaları, Nishdecor sanatçıları tarafından sizi yansıtacak şekilde tasarlanarak mekanınız kelimenin tam anlamıyla 'sadece size özel ve benzersiz' kılınıyor. Hayal sınırlarını zorlayan üretimleri ile Nishdecor, en sevdiğiniz manzarayı, kurumsal simgeleri hatta dilediğiniz portreleri kısacası görmeyi hayal ettiğiniz her şeyi sanatsal yorum katarak, grafik enstalasyonlarla duvar kaplaması halinde tasarlıyor ve mekana uygun şekilde üretiyor.

Tarihte iz bırakmış Osmanlı Padişahlarının yer aldığı 'Sultanlar' serisi, otel, cafe ve restaurantlar için özel olarak hazırlanmış temalı 'Horeca' sanatsal duvarlar serisi, her bir modelin tüm dünyada sertifikası ile birlikte sadece 100 kişiye üretildiği 'Reincarnation of Art -Limited Edition' serisi, 'Arterie bynishdecor' özel koleksiyonlardan sadece bazıları.

Yayın tarihi: 21.07.2014
2548
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.