Moda

Dekorasyon: Kara Tahtalar

Dekorasyon: Kara Tahtalar

Bütün bir duvarı koskocaman bir kara tahta haline çevirebilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Aklımda milyon tane şey var… git gide taşan yapılacaklar listesi, yaklaşan davetler için seçmem gereken menüer (davetlerin devamı sonra), cevap vermem gereken bir sürü e-mail, vs vs… Kendimi, yolunu kaybetmiş aklıma bye-bye derken bulduğumda aklımdakileri kağıda dökmeyi tercih ediyorum. Yazmak, kafamı toparlamamda, olaylara bir perspektif sunup öncelik sırası yapmamda yardımcı oluyor. İşte belki de bu yüzden siyah tahtaları hep dekoratif bir ev aksesuarı olarak sevmişimdir.

Her odada fonksiyonel, mutfakta menü tahtası, çocukların odasında çizim tahtası, ofisde ilham tahtası, ve hatta salonda sürekli değişen bir resim olarak kullanabilirsiniz. Antik, barok bir çerçeve ile lüks bir hava katabilir, veya ağaç gövdesinden yapılmış bir çerçeve ile modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Hatta bütün bir duvarı koskocaman bir kara tahta haline bile çevirebilirsiniz.

Eğer şu an önünüzde bir kara tahta olsa, ne yazardınız?

Yayın tarihi: 10.02.2014
5193
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.