Moda

Cesur ve Davetkar Evler

Cesur ve Davetkar Evler

Yaşam alanlarınızı daha canlı ve çekici bir hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, doğru yerdesiniz.

Güncellenme tarihi:

Evinizin ağırlıklı rengi beyaz ise, çok belirgin bir şeyleri; örneğin resimdeki gibi merdiveni ya da pencere pervazını kırmızıya boyayarak güzel bir kontrast yakalayabilirsiniz. Ya da, natural tonlarda döşemeyi tercih ettiğiniz mutfağınızda, parlak beyaz objelerle ortama ışık katabilirsiniz...

- Evinizin ağırlıklı rengi beyaz ise, çok belirgin bir şeyleri; örneğin resimdeki gibi merdiveni ya da pencere pervazını kırmızıya boyayarak güzel bir kontrast yakalayabilirsiniz.- Natural tonlarda döşemeyi tercih ettiğiniz mutfağınızda, parlak beyaz ortama ışık katacaktır.

- Evinizin dikkat çekici olmasını sağlamanın tek yolu neon renkler değil. Birden fazla notr rengi bir arada kullanarak oturma odanızı canlandırabilirsiniz.- Evinizin bir kösesindeki ufak bir bölümü; salonun köşesinde ya da merdiven altında kalan duvarı turuncuya boyayıp, etrafına kahverengi, ya da eşyalarınızın rengine uyacak başka bir renkte kontur çizebilirsiniz.- Misafir yatak odanızdaki beyaz ahşap duvarın önüne koyacağınız açık renge boyanmış ahşap bir etajer, kır evi havası yaratacaktır.- Evinizi gençleştirmek için kırmızı, yeşil ve mavi tonlarını bir arada kullanabilirsiniz.

Yayın tarihi: 30.04.2014
15629
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.