Moda

Çalışma masanızı Feng Shui'ye göre düzenleyin!

Çalışma masanızı Feng Shui'ye göre düzenleyin!

Dekorasyonda Feng Shui rüzgarı her geçen gün olumlu etkilerini gösterdikçe, bu yönteme olan rağbet de bir o kadar artıyor. Çalışma masanızı siz de bu yönteme göre düzenleyin ve başarıyı yakalayın!

Güncellenme tarihi:

'Feng Shui' yerleştirme sanatıdır. Şehir düzenlemesinden tutun da, evinizdeki yatağınızın yeri, ocağınızın konumu, çalışma alanınızın düzenlemesine kadar, insanla ilgili tüm mekanların yerleştirilmesinde kullanılır. Çalışma masanız kariyerinizde önemli bir detayı oluşturuyor. Feng Shui'ye inanıyor ve bu yöntemin ışığındaki tüyoları uygulamak istiyorsanız, işte size bazı ipuçları...

* Çalışma masanız odanızda hakim konumda olmalıdır. Sırtınızı duvara vererek, yüzünüz kapıyı ve tüm odayı görecek şekilde oturmalısınız.

* Masanız asla çıkık bir kirişin ya da eğimli bir tavanın altında olmamalıdır.* Bir yöneticinin odası, işyerinde, dış kapıdan olabildiğince uzak bir konumda olmalıdır. Masalar, çalışanlarla yüz yüze olacak şekilde yerleştirilmemelidir.

* Çıkıntılı köşelere iri yapraklı bitkiler yerleştirin.

* Çalışanları, uyanık, aktif tutacak kadar uyarıcı ama itici olmayan müzikler çalabilirsiniz.

* İşyeriniz daima taze ve temiz kokmalıdır.

Yayın tarihi: 25.08.2010
13269
YORUMLAR

Resimdeki masa cam değil ki bildiğiniz ahşap üstü boyama :)) bence çok uygun bir resm olmuş

cemile 08.12.2010 16:45:08

yazıda cam masalar kullanmayın diye bir madde var ama fotodaki masa nedense cam bir masaya benziyor.Komik buldum !!!

selma 27.08.2010 15:38:40
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.