Moda

Bordürlerde En Yeni Trendler

Bordürlerde En Yeni Trendler

Modası geçti deyip bir kenara attığınız bordürler artık yeniden moda. Bordürlerde en yeni trendlere göz atmaya buradan başlayabilirsiniz...

Güncellenme tarihi:

Bir zamanlar evimizi süsleyen duvarlarımızı şenlendiren bordürler evimizin dekorasyonunun en nadide parçasıydı. Evimizi hareketlendirir, renk katardı. Her evde mantar gibi türese de severdik bordürleri. Artık pek de tercih etmemeye başlamıştık ki yepyeni fikirler çıktı. Bu fikirler de o kadar hoş detaylarla evi güzelleştirme özgürlüğü sunuyor ki kıyamadık bordürlerimize. Önceden tek seçeneğimiz olduğunu sanıyorduk. Yani bordür dediğimiz şey sadece duvarın ortasından geçerdi. Artık devir değişti, bordür modası da değişti. Aslında bize özgürlük veren bordürleri neden inatla sadece duvarın ortasından geçirmişiz? Bunun nedenini de çözemedik. Gelin, o zaman neler yapabileceğimize birlikte bakalım.

Mesela bordürlerimizi duvarda bir tablo görünümü verecek şekilde kullanmaya ne dersiniz? Ya da son zamanlarda çok dikkat ettiğim bir tablo şekli var. Parçalı, yap-boz misali tablo şeklinde bordürlerle süsleyin duvarlarınızı.

Hatta mutfak, banyo, salon hiç fark etmez. Her yerde kullanabilirsiniz. Sizin isteğinizle her yerde mümkün. Banyo da mesela değişik ve şık bir hava kattığı yadsınamaz bir gerçek ne dersiniz?

Ya da şöyle seçeneklerimiz de var. Sadece tavandan geçirin. Hatta yer zemininden de geçirebilirsiniz. Tavandan yere kadar sütun şeklinde de kullanabilirsiniz. Tek bir odada iki farklı mekan yaratabilirsiniz böylece.

Hatta belki evde kalmış bordürleriniz vardır. Bir aynanın etrafından çerçeve şeklinde geçirebilirsiniz. Güzel olmaz mı?

Yayın tarihi: 22.07.2014
4492
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.