Moda

Bir Ayna ile Neler Yapılabilir?

Bir Ayna ile Neler Yapılabilir?

İşte size fonksiyonel ve dekoratif anlamda birkaç ayna kullanımı...

Güncellenme tarihi:

Bir ayna neler yapabilir?

1. Aynanın bir mekanı olduğundan daha geniş gösterir. Büyükçe bir aynayı oturma odanızda pencerenin tam karşısına yerleştirirseniz odanın büyük oranda genişlediğini görürsünüz.
2. Uzun ve karanlık koridorlu bir eviniz varsa parçalı aynalar kullanabilirsiniz. Böylece dikkati uzunluktan küçük parça olan bir şeye kaydırmış olursunuz. Ayrıca aynalar karanlık bir koridoru aydınlatma özelliğine de sahiptir.
3. Girişi aydınlatmak, antrenize derinlik kazandırmak ve konuklarınızı en iyişekilde karşılamak için dış kapının karşısına ya da çaprazına büyük ebatlı bir ayna yerleştirebilirsiniz.

Dolaplara
Dolapların mekanda kapladığı yeri kamufle etmek için kapaklarını ayna ile kaplatabilirsiniz. Mekanın neredeyse iki katı daha büyüdüğünü göreceksiniz.Duvar olarak
Aynayı duvar kaplaması gibi de uygulatabilirsiniz. Üstelik kumlama tekniği gibi eskitme yöntemlerle aynanıza dekoratif bir görünüm de kazandırabilirsiniz.Odak noktası
Bir objeyi ön plana çıkarmak için arka planda büyükçe bir ayna ile beraber kullanabilirsiniz.

Yayın tarihi: 15.05.2014
5292
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.