Moda

Banyonuza dekoratif öneriler

Banyonuza dekoratif öneriler

Banyonuzu küçük detaylarla renklendirmeye ne dersiniz?

Güncellenme tarihi:

Evinizdeki diğer bütün odalar gibi banyonuzun dekorasyonu da oldukça önemlidir. Fakat banyonuz genellikle taşınamaz eşyalardan oluştuğu için burayı dekora etmek için daha çok ayrıntılara önem vermeniz gerekir. İşte size banyonuzda kullanabilmeniz için bir kaç ufak öneri...   

Banyoda romantizm

Şeffaf dokularıyla dikkat çeken gliserinli sabunlar artık çeşitli renklerde ve formlarda üretiliyor. Şekeri andıran bu çekici sabunlarla banyonuza daha estetik ve romantik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunun için kalp şeklinde bir kaç küçük sabun ve ip yeterli olacaktır.  Öncelikle sabunlarınızı dikey bir şekilde tutup bir şişin yardımıyla tam ortalarından bir delik açın. Daha sonra ipi bu deldiğiniz noktadan geçirip kalplerin üst ve altlarından düğüm atarak sabitleyin. En üst kısmını ise dilediğiniz yere asabilmek için ilmik şeklinde tekrar düğümleyin. Rengarenk kalplerle hazırladığınız dizinin banyonuzdaki en hoş detaylardan biri olacağından kuşkunuz olmasın.

Yayın tarihi: 05.11.2007
7023
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.