Moda

İstanbul Moda Haftası & Zeynep Tosun defilesi

İstanbul Moda Haftası & Zeynep Tosun defilesi

Her Story’nin Zeynep Tosun İlkbahar-Yaz 2014 koleksiyonu için özel olarak tasarladığı görkemli aksesuarları ile tamamlanmış kombinler, defilenin öne çıkan parçaları arasında...

10.10.2013
Güncellenme tarihi: 22.10.2013 10:06
zeynep

Zeynep Tosun; Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftasında, 2014 İlkbahar - Yaz koleksiyonunu Kuruçeşme Arena’da sergiledi. Koleksiyona adını veren "HIDDEN" ile gizlilik ve seksi detaylara vurgu yapılmış. Koleksiyonun ilham kaynağı ise 1920'ler! Modacı tasarımlarında; Günümüzde ve 20'lerde yaşayan kadınların, erkeksi kemik yapısını ve gizli seksiliğini ortaya çıkarmış. Günümüzün çalışan şehirli kadınlarını, Zeynep Tosun yeni sezon koleksiyonunda; Spor yapan, stil sahibi, güçlü ve seksi bir kadına dönüştürmüş. Swarovski için özel olarak hazırlanan, kahverengi file üzerine full işlenmiş Swarovski taşlı elbise ise koleksiyonun öne çıkan parçaları arasındaydı.

Defilenin koreografisi Uğurhan Akdeniz, saç tasarımı İbrahim Zengin ve defilenin makyajı ise, Mercedes-Benz İstanbul Moda Haftası sponsorlarından Maybeline tarafından yapıldı.

İstanbul Moda Haftası & Zeynep Tosun defilesini görmek için tıklayın!

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

5087
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.