Moda

İstanbul Moda Haftası Raisa Vanessa defilesi

İstanbul Moda Haftası Raisa Vanessa defilesi

Mercedes Benz İstanbul Moda Haftasında 2014/15 Sonbahar&Kış koleksiyonları sergilendi...

Güncellenme tarihi:

2014/2015 Sonbahar & Kış koleksiyonlarını sergileyecekler arasında yeni isimlerlerle beraber her sene etkinlikte bulunan şöhretli modacılar da yerlerini aldı...Türk Modacılar Derneğinin üyesi olan Raisa ve Vanessa kardeşler de 2014/15 Sonbahar & Kış koleksiyonlarını Mercedes Benz Istanbul Moda Haftası’nda sundular. İkinci defa solo defile yapan Raisa Sason ve Vanessa Sason, yaşadığımız dönemde yeri olan savaşçı güçlü kadınların duruşunu gösteren bir koleksiyon hazırlamış. ‘CITY WARRIORS’ koleksiyonu şehrin ışıltısını yansıtan ama bunu yapabilmek için savaşan kadınlardan esinlenerek tasarlanmış.

En çok merak edilen defilelerden biri olan Raisa ve Vanessa Sason İstanbul Moda Haftası'nın ikinci gününde moda severlerin büyük beğenisini kazandı. Koleksiyon, ağırlıklı olarak; yeşil, bordo ve monokrom renklerle harmanlanarak modern bir haute couture silueti oluşturmuş. Göze çarpan detaylar ise dik yakalar, payetler ve danteller...


Mercedes Benz İstanbul Moda Haftası kapsamında sergilenen 2014/15 Raisa Vanessa Sason Sonbahar & Kış koleksiyonunun en güzel parçalarını sizler için hazırladık.

Koleksiyonu görmek için tıklayın!

Moda Kanalları Editörü: Duygu ÇELİKKOL

Yayın tarihi: 13.03.2014
10200
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.