Moda

Hollywood'un genç aktör ve aktrisleri MTV Movie Awards'da göz kamaştırdı...

Hollywood'un genç aktör ve aktrisleri MTV Movie Awards'da göz kamaştırdı...

Ajanslara ve magazin sayfalarına düşen fotoğrafları görünce fark ettim ki, devir genşlerin devri. MTV Movie Awards'da kırmızı halıda en çok fotoğrafı çekilen isimlerin çoğu 25 yaşın altındaydı...

Güncellenme tarihi:
Hollywood'un genç aktör ve aktrisleri MTV Movie Awards'da  göz kamaştırdı...

MTV Movie Awards dün gece gerçekleşti. Tüm dünyadan milyonlarca hayranları olan birçok aktris kırmızı halıda yürüdü, birçok oyuncu sahnedeye çıkıp ödül verdi ya da ödül aldı. İşin bu kısmını televizyon dünyasıyla yakından ilgilenenlere bırakalım, bizim dikkatimizi kırmızı halı daha çok çekti.

Kırmızı halıda şıklık yarışı bu sefer gençler arasındaydı, Emma Watson, Kristen Stewart, Selena Gomez, Blake Lively, Elle Fanning, Hailee Steinfeld gibi çok genç isimler, tarzlarıyla ve giydikleri kıyafetlerle büyük ilgi çektiler. Özellikle 14 yaşındaki Hailee, giydiği smokinle yaşından çok büyük görünüyordu.

Tabii ki deneyimli oyuncular da oradaydı. Mesela Cameron Diaz, yıllardır olmadığı kadar güzel göründü gözüme. Sporcu sevgili gerçekten işe yarıyor olsa gerek. Yeni evli Reese Witherspoon'da çok neşeli görünüyordu. Ayrıca Spider Man filminin yeni başrol oyuncusu Andrew Garfield ve Twilight filmiyle genç kızların gönüllerini fetheden Taylor Lautner da kırmızı halıda yürüyenlerdendi. Daha fazlası ise foto galerimizde...

Yayın tarihi: 06.06.2011
2198
YORUMLAR

Test

Test 06.06.2011 15:47:54
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.