Moda

Altın Kelebek'in rengi beyaz!

Altın Kelebek'in rengi beyaz!

<br><br>Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu ama gecenin etkisi basında hala dinmedi... Ünlü güzellerin giysileri de en az dağıtılan ödüller kadar konuşuldu...<br><br><br><br>

Güncellenme tarihi:
Altın Kelebek'in rengi beyaz!
Altın Kelebek Ödülleri gecesinde dağıtılan ödüller kadar geceye katılan ünlü isimlerin kıyafetleri de konuşuldu. Podyum ve magazin dünyasının tanınmış isimleri kırmızı halıda poz verdi. Bazıları modacılarına özel kıyafet diktirirken bazıları ise markaların koleksiyonlarından seçim yaptı.

Geceye katılan bütün davetliler birbirinden şıktı fakat gözlerden kaçmayan şey, ağırlıklı olarak beyaz elbisenin tercih edilmiş olmasıydı... Beren Saat, Başak Sayın, Tülin Şahin gibi ünlü güzeller kırmızı halıda beyaz elbiseleriyle göz kamaştırdılar.

En iyi kadın oyuncu dalında ödüle layık görülen Beren Saat'in mini beyaz elbisesi Derishow'dan dı. Tek omuz ve balon etek detayları çok şıktı. Şenay Akay'da geceye beyaz kıyafetiyle katılan güzellerdendi. Selin Karamehmetoğlu imzalı kıyafeti ve ceketi bence gecenin en şık kostümlerindendi. Şenay Akay güzel vücudu ve kendine olan güveniyle bu giysiyi gerçekten çok iyi taşıyordu.

Başat Sayan yine her zamanki ki vintage giyinmeyi tercih etmişti. Uzun kollu mini elbisesi kendisine çok yakışmıştı. En iyi bayan şarkıcı olarak ödüle layık görülen Hadise'de beyaz elbisesi içinde ışıldıyordu. Tülin Şahin ödül vermek üzere eşiyle katıldığı gecede uzun beyaz tuvaleti ve zarafetiyle göz kamaştırdı.


İşte Altın Kelebek'ten görüntüler...

Yayın tarihi: 16.06.2009
3870
YORUMLAR

Bu nasıl okur oylaması yafu alakasız kişiler haketmeyenler halk müzigi kadın sanatçısı en iyi talk şovcu en iyi dizi en iyi kadın sunucu sonra hadise 2009 da çıktı bu ödüller 2008 yılı için değilmi? Çoğu aynı grup kanalı Kırmızı halı kadınlar ne giymiş bunlar da haber oluyo en iyi dizi aşkı memnuymuş bu dizi kime ne veriyor asi dizisi dururken antakya yı insanını doğayı birliği çalışmayı anlatıyor diğerinde her türlü entrika uzun uzun suratlara bakmalar aldatma bu mu okurun seçtiği dizi

osman 20.06.2009 11:04:48

bende alev e katılıyorum sen türk kadınlarına bu şekilde hitap edemessin..sana bile denmiyor bu kelime ona göre düşün bence arzu

gözde 16.06.2009 18:11:00

Arzu "mal " ne demek ......neden Amerikan kadinlari icin bunu demesiniz onlarin giydigi hersey güzel geliyor size kici basi acik olsunda .Bence siz görmek istediginiz gibi görüyorsunuz bence bizim hic kimseden eksigimiz yok hatta fazlamiz var.........Güzel kadin Türk kadinidir .

Alev 16.06.2009 11:09:53

evet,oscar ı aratmamış.tek farkla:bizimkiler "mal"a benziyor...

arzu 16.06.2009 06:11:24
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.