Magazin

Kösem Sultan Hülya Avşar'ın Yetenekli Olduğunun İspatı 5 Sahne

Kösem Sultan Hülya Avşar'ın Yetenekli Olduğunun İspatı 5 Sahne

Kösem Sultan'dan 15 saniyelik bir teaser yayınlandı. Avşar'ın performansı tartışma konusu oldu. Sinemada 50'yi aşkın filmde ses getiren rollerde yer alan Hülya Avşar'ın yetenekli bir oyuncu olduğunun ispatı 5 sahne.

Güncellenme tarihi:

Hülya Avşar Nuri Alço Kavgası

Şahin (Tarık Akan) tacirlerinin peşinde yürekli, atak bir polis komiseridir. Yıllar boyunca peşinde olduğu beyaz kadın ticareti yapan çetelerin korkulu rüyasıdır adeta. Toplum vicdanını yaralayan yasadışı suç şebekelerinin en azılı haydutlarından biri olan Yusuf (Nuri Alço) saf genç kızları yakışıklılığı ile tuzağa düşürüp satmaktadır. Şahin araştırması sırasında bir telekızla (Hülya Avşar) yakınlaşmayı da ihmal etmez.

Nuri Alço Hülya Avşar | Tele Kızlar

Yusuf(Nuri Alço) sahipsiz,kimsesiz kızları bulup onları tuzağa düşürüp zorla fuhuş yaptıran çetenin elebaşıdır. Tuzağına düşürdüğü kızlardan biri bileklerini kesip intihara eder. Olayı gören diğer telekız arkadaşı Yusuf'tan korkup yine kendisi gibi telekızlık yapan Çağla( Hülya Avşar)'ın evine sığınır. Yusuf kızı bulur ve öldürür. Çağla tüm işleri Emniyet Amiri Şahin'e anlatır ve geçmiş hayatına sünger çekerek namuslu bir hayata başlar. Bu arada Şahin ile Çağla arasında duygusal bir yakınlık başlar. Çağla'nın itirafları ile zor durumda kalan Yusuf Çağla'dan intikam almaya karar verir.

Kadir İnanır Hülya Avşar Aşkı

Ölüm Yolu, yönetmenliğini Halit Refiğ'in yaptığı başrollerinde Kadir İnanır, Hülya Avşar ve Tanju Gürsu'nun oynadığı 1985 tarihli macera filmi.

Zor Bir İmtihan Vericem Viskiye İhtiyacım Var | Hülya Avşar

Yorumsuz :)

Hülya Avşar Hapishane Kaçkınlarının Elinde

Filmin Adı: Ölüm Yolu
Yönetmen: Halit Refiğ
Oyuncular: Kadir İnanır, Hülya Avşar
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Yapım Yılı: 1985

Yayın tarihi: 03.11.2015
20527
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.