Magazin

İclal Aydın Ariş Pırlanta'nın online yüzü oldu!

İclal Aydın Ariş Pırlanta'nın online yüzü oldu!

Ariş Pırlanta ve İclal Aydın, mücevher sektöründe ilk olma niteliği taşıyan bir işbirliği geliştirerek, marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneğine adım attı...

Güncellenme tarihi:

Mücevher dünyasının öncü markası Ariş Pırlanta, sektöründe yine bir ilke imza atarak, medya dünyasının sevilen yüzü, televizyoncu, oyuncu, yazar İclal Aydın ile Online Marka Temsili için anlaştı.

Türkiye’nin ilk online alışveriş sitesini kuran ve sosyal medyanın aktif mücevher markalarından Ariş Pırlanta ile sosyal medyanın etkin isimlerinden biri olan İclal Aydın’ın işbirliği marka ve ünlü isim buluşmasının önemli bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Ariş Pırlanta’nın online yüzü olarak marka elçiliğini üstlenecek olan Aydın, işbirliği çerçevesinde 8 Şubat Cumartesi günü Mücevher Alışveriş Festivali’nde Ariş Pırlanta standında ziyaretçilerle buluştu. Uzun bir aradan sonra yazılarıyla da Ariş Pırlanta aracılığıyla sevenleriyle buluşacak olan Aydın, pırlantanın oluşum ve mücevhere dönüşme sürecinin her zaman ilgisini çektiğini ve bu yolculuğu insanla, sevmekle ilişkilendirdiğini belirtti. İclal Aydın “Sol yanda bir cevher” başlıklı ilk yazısında da bu benzetmeden bahsediyor.

Ariş Pırlanta & İclal Aydın işbirliği, Pırlantalı Buluşmalar adıyla gerçekleşecek bir dizi etkinliği de kapsıyor. Ariş Pırlanta mağazalarında İclal Aydın’la Pırlantalı Buluşmalar etkinlikleri Ariş Pırlanta mağazalarında gerçekleşecek. İclal Aydın’ın Ariş Pırlanta’yı ziyaret eden konuklarla sohbet edeceği buluşmalarda, pırlanta, ve değerli taşlar, mücevher seçimleri gibi konular ele alıncak.

Yayın tarihi: 17.02.2014
5358
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.