Magazin

Hollywood Yıldızlarının Seks Sırları!

Hollywood Yıldızlarının Seks Sırları!

İşte ünlü yıldızların seks hayatlarıyla ilgili gizli sırları...

Güncellenme tarihi:

Cameron Diaz:

Ünlü Hollywood yıldızı, en son Playboy dergisine verdiği röportajda seks hayatıyla ilgili pek çok gerçeği ifşa etti. Ünlü oyuncu, “Seksi, ilkellik derecesinde çılgınca yaşamayı severim” diyor. Fiziksel temastan hoşlandığını belirterek, “Sevdiğim insana her zaman dokunmak zorundayımdır. Bu, isteğe bağlı değil, zorunluluktur benim için” diyor. Yüzü masum görünse de yatakta biraz haşin olduğunu anlatmak istiyor Cameron.

Scarlett Johansson:

Arabanın arka koltuğunda sevişmekten çok zevk aldığını itiraf etti.
Demi Moore:

47 yaşındaki Hollywood yıldızı Demi, kendisinden yaşça küçük kocası Ashton Kutcher’la olan birlikteliğinden söz ederken, genç biriyle cinsel hayatın onu olduğundan daha genç hissettirdiğini ve genç kalmasına yardım ettirdiğini söylüyor. En son Sunday Mirror’a verdiği röportajda, “Seks daha çok endorfin salgılamanıza yardımcı oluyor kesinlikle” diyor, “Fakat bundan daha fazlası var: Sadece cinselliği değil, kaliteli bir hayatı paylaşıyorsunuz birlikte. Şunu da biliyorum ki olduğum kişi olarak beni seven biri var hayatımda. Beni kusurlarımla seviyor ve bu da beni çok mutlu ediyor.”Holly Willoughb:

Erkek arkadaşı ile buluştuğunda sivri topuklu ayakkabı giydiğini ve böylece sevgilisinin daha çok etkilendiğini açıkladı ve ayak fetişi olduğunu da gizlemedi.Katy Perry:

Popun prensesi, 25 yaşındaki Katy, eski nişanlısı Lothario Russell Brand’i evcilleştirdiğini söylüyor. Mesela ilk dışarıda buluşmalarından sonra hemen yatağa atlamadıklarını anlatıyor Katy. “Her istediğini istediği anda yapmaya alışmış birinin nasıl berbat hissettiğini düşünebiliyor musunuz?” diyor Esquire dergisine verdiği son röportajında. Katy, Russell’a dışarıda buluşma için ısrar etmiş ve romansları orada başlamış. Anlayacağınız Katy, yatak konusunda nazlananlardan.

Megan Fox:

Libidom tıpkı yeniyetme bir erkek çocuğununki gibi. Evden dışarı çıkmak yerine bütün zamanımı cinsellik yaşayarak geçirmeyi tercih ederim.Kim Cattrall:

“Sex and the City” dizisinde Samantha Jones adlı karakterle ünlenen oyuncu, 53 yaşında ve ilişkilerine bakıldığında “Yaşın önemi yoktur” gerçeğini hayatına yansıtıyor. Zira son ilişkisini 22 yaşındaki şef Alan Wyse ile yaşadı. Ondan ayrıldığı ve şu sıralar yeni bir aşk aradığı biliniyor. Genç sevgilisiyle birlikteyken, yaşın hiç önemli olmadığını söyledi her fırsatta Kim. Kendini bir “puma” olarak konumlandırmıyor ilişkide. Çünkü “puma” olmanın yırtıcılık anlamına geldiğini, ama kendisini yırtıcı ve haşin olmaktan ziyade ‘kovalanan’ olarak hissettiğini söylüyor.

Eva Longoria:

Yatakta en çok kelepçeli oyunları sevdiğini söylüyor. Longoria 'Özellikle ipek eşarplarla yatağa bağlanmayı seviyorum. Bence yatakta kontrol erkekte olmalı. Bu inanılmaz hoşuma gidiyor' diyor.

Victoria Beckham:

Eski ‘baharat kız’, şimdiki moda tasarımcısı 36 yaşındaki Victoria, Allure dergisinin yönelttiği “Uyumayı mı seksi mi tercih edersiniz?” sorusuna, “Seksi tercih ederim! Her gece yatağa David Beckham’la giriyorum. Eğer size ‘uyumayı’ deseydim bu, bir yerde bir şeylerin yanlış gittiğini gösterirdi” diye yanıt vermiş.
İşte Beckham’ların yatak odasına dair bir başka ayrıntı: Bayan Beckham, yatağa çıplak girmeyi tercih ederken, Bay Beckham onu, favori iç giyim markası Agent Provocateur’den seksi iç çamaşırlarıyla görmeyi tercih ediyor. İşin içinde çapanoğlu aramayın!Raquel Welch:

69 yaşındaki yıldız, “Seks her şey demek değildir” diyor. Welch, mutlu bir ilişki için seksin sadece bütünün bir parçası olduğu konusunda ısrar ediyor. “Seks, olduğundan fazla önemseniyor. Şanslıysanız seks, hayatınızda düzenli bir aktivite haline gelir, ama hayatınızın tamamını kaplamaz” diyor.

Şöyle de anlayabiliriz: Hayat, ana yemeğimiz; seks de ona tat veren baharat.

 

Yayın tarihi: 27.02.2014
60861
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.