Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Zuhal Olcay'dan politik cevap

Zuhal Olcay'dan politik cevap

Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, eski eşi Haluk Bilginer'in, önceki gün Aşkın Nur Yengi'yle evlenmesi hakkındaki sorulara politik cevap verdi.

Kendisini Aşkın Nur Yengi'yle aldattığı için eski Haluk Bilginer'den hemen boşanan ünlü sanatçı Zuhal Olcay, önceki gün İzmir'de evlenen eski eşi hakkında pek konuşmak istemedi. Sorulara politik yanıtlar vermeye çalışan Olcay, Bilginer'in evliliği hakkında ilk kez ve sadece Hürriyet'e konuştu.

Olcay, "Ben sizden özellikle şu söylediklerimi yazmanızı rica ediyorum. Biliyorum, bu konuyu uzun zamandır çok yakından takip ediyorsunuz. Bunu genel olarak söylüyorum, bırakınız yaşasınlar, bırakınız mutlu olsunlar. Bu benim için çok önemli" dedi.

Olcay, eski eşinin, "şeytanın kılık değiştirip halkın arasına girdiğine" inanılan bir günde 06.06.2006 tarihinde evlenmesi hakkında, "Bu fantezi olsa gerek, ne bileyim" yorumunda bulundu. Tekrar evlenip evlenmeyeceği sorusunu da yanıtlayan ünlü sanatçı, "Önümüzdeki günlerde ne olur bilemem. Tabii ki, evlilik olacak ama bunu şu an söylemek biraz gereksiz ve erken, ben çok rahat ve mutlu bir insanım, gelişmelerden muhakkak size haber vereceğim" dedi.
(Hürriyet)
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.